Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

China De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm leverancier
De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm leverancier De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm leverancier

Grote Afbeelding :  De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: enige wijze Snelheid: 10 G
Afstand: 10KM Optische haven: Sc-duplex
BEDRIJFSTEMPERATUUR: 0 aan 70°C Golflengte: 1310nm

De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

 

 

Productinformations: 

P/N Ax213-192-10 Merk KCO
Producttype X2 Snelheid 10.3Gb/s
Golflengte 1310nm Langste overdrachtafstand 10km
Optische haven De duplexhaven van Sc Het werk temperatuur 0 aan 70°C
Vezeltype Enige wijze Digitale diagnosefunctie Niets
Emissie lichte macht -8.2~ 0.5dBm Het ontvangen van gevoeligheid <-14>

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- Volgzaam met CISCO, HUAWEI, H3C, enz.

- Tot de tweerichtingsgegevens van 10Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 40km transmissie

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Tot 20km transmissie op SMF

- +3.3V kies voeding uit.

- Digitale Kenmerkende Controle: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Compatibel systeem met RoHS

 

Beschrijvingen:

- De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Toepassingen:

- SDH STM en SONET-systeem

- Vezelkanaal

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- Router/Serverinterface

- Andere optische transmissiesystemen

 

Productbeelden:

De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nmDe compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

Product die testen: 

De compatibele x2-10gb-LR Optische Zendontvanger van Sc SFP, Optische Vezelzendontvanger 1310nm

Verpakkingsmanieren:

Stoffige vrije zak, caton doos, houten pallet

 

Het verschepen: 

- Door Internationale Uitdrukkelijk zoals TNT, DHL, UPS, enz.

- Door de Lucht zoals CA, VA, aa, EA, enz.

- Door Overzees 

 

OEM de Dienst: De aangepaste EMBLEEMdruk en het Etiket zijn beschikbaar

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)