Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

China Vezel zet het Optische Media Convertorrek op leverancier
Vezel zet het Optische Media Convertorrek op leverancier Vezel zet het Optische Media Convertorrek op leverancier

Grote Afbeelding :  Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS, UL
Modelnummer: KCO-convertor

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 5~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Snelheid: facultatieve 10/100/1000M en 10/100M Connector: SC, LC, FC
vezel: Enige vezel, dubbele vezel -modus: Enige wijze, multimode, monowijze
Afstand 1: Multimode 0.5~2km Toepassing: Gegevens centraal, vezel aan de computer
Toepassing: Gegevens centraal, vezel aan de computer Groevenaantal: 14, 16 of aangepast
Groevenaantal: 14, 16 of aangepast

2U 19“ de media van de duimvezel het optische rek van convertorchassis zetten 14 groeven op

 

Beschrijving:

- 19 duimmedia het convertorrek zet classis op wordt ontworpen om 14 of 16 groeven van diverse soorten media convertormodules bij een centrale plaats voor veelvoudige segmenten dwarsverbinding te leveren.

- De gebruikers kunnen backbonemateriaal zoals schakelaars, routers aan LAN werkgroepsegmenten doorzichtig verbinden.
Wegens elk onafhankelijk werkt de module, kunnen de nieuwe modules worden toegevoegd zoals gevraagd.

- Deze flexibiliteit staat de eenheid toe om met het netwerk te groeien.
- De installatie is gemakkelijk, eenvoudig diamodule in de chassis, dan worden de media verbonden.

- Alle rm-1400/rm-1600 modules is hete swappable zo eliminerende dure netwerkonderbreking.
- Rm-1400/rm-1600 convertorrek past proper in om het even welk netwerkmilieu.

- Met een slank laag profielchassis en een mengeling van de media van 10Mbps, van 100Mbps en Gigabit-convertorkaarten, wordt rm-1400/rm-1600 de perfecte oplossing voor het verbinden van de evoluerende netwerken van vandaag.

 

Eigenschappen:
- 19 ' 2U-rek, gemakkelijk voor nadrukbeheer
- 14 of 16 groeven voor media convertormodule
- Macht AC 220V of facultatieve gelijkstroom -48V
- De macht is reserve 1+1
- Dubbele /single-vezel met facultatieve bi-richting
- 10/100M, 1000M media facultatieve convertormodule
- Auto-identificeer MDI/MDIX
- 10m, 100M, hoogtepunt/half - duplex autoonderhandeling
- Facultatief kies de opslag of rechte wijze overbrengt
- Steun vezel 100Base-FX overbrengen norm

 

Parameter:
- Afmeting: 426mm×278mm×88mm
- Inputmacht: 220VAC of -48VDC
- Outputmacht: 5V
- Maximumoutputvoltage: 50W
- Gewicht: 5Kg
- Het werk temperatuur: -10℃~70℃
- Opslagtemperatuur: -20℃~80℃
- Vochtigheid: 5%~95% (geen-condenseert)

 

Snelle informatie:

- Naam: Vezel Optische Media Convertorchassis Rackmount 19 duim

- Groevenaantal: 14, facultatieve 16

- Snelheid: 10/100/1000M of 10/100M

- Vezel: enige vezel, dubbele vezel

- Wijze: enige multimode wijze,

- Golflengte:

Enige wijze: 1310/1550nm, 1490/1550nm

Multimode: 850nm/1310nm

- Overdrachtafstand: 

Enige wijze: 20~120km

Multimode: 0.5~2km

- Optische haven: SC, FC, LC, FACULTATIEF ST

 

Vezel de optische media beelden van het convertorproduct:

Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

 

Toepassingen:

Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

 

Vezel optische media convertorspecificaties:

Norm
IEEE802.3 (10BASE-T)
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (snel-Ethernet)
IEEE802.3x (Datatransportbesturing)
IEEE802.1q, IEEE802.1p die QoS, IEEE802.1d - boom overspannen
Vezelschakelaar Sc-norm, facultatieve ST/FC/LC
10/100base-t De kabel van STP of UTP-van de Categorie 5/5e/6 (Max. 100m)
100base-FX 50/125um, multimode vezelkabel van 62.5/125um (2Km)
9/125um kies de kabel van de wijzevezel (uit 20/40/60/80/100/120Km)
Omzettingswijze/Vertragingstijd Store-and-Forward < 10us="">
Datatransportbesturing Volledige - duplex - datatransportbesturing, Halve - duplex - tegendruk
MTBF 50.000 uren
Rj-45 Haven Auto-MDI/MDIX
Afmetingen Card-inside155mm*128mm*32mm
Binnen-macht: 140mm*110mm*30mm
Extern-macht: 95mm*70mm*25mm
Gewicht Kaart-binnen: 1.0KG
Binnen-macht: 0.6KG
Extern-macht: 0.4KG
Inputvoltage DC5V1A met Externe machtsadapter (Ta)
Inputvoltage AC100 ~ 240V/50-60HZ (OM)
Golflengte 1310nm/1550nm
Machtsconsumptie <2>
BER <1>
Verrichtingstemperatuur 0℃~50℃
Opslagtemperatuur -40℃~70℃
Opslagvochtigheid 5%~90%-niet-zichverlaagt
MAC-Adreslijst 1K
Buffergrootte 1M

 

Pakket:

Vezel zet het Optische Media Convertorrek op

 

OEM de Dienst: Het aangepaste etiket en het pakket zijn altijd klaar.

Anders, als u uw eigen merkembleem één wilt tonen het materiaal, is het geen om het even welk probleem. Wanneer uw ordehoeveelheid meer dan 50 reeksen is, kunnen wij het doen VRIJ om u. Roep ons gelieve of e-mail naar ons met uw EMBLEEM te verzenden en detailvereiste, zullen wij meer over het bespreken.

 

Het verschepen:
Door Internationale uitdrukkelijk: Uitdrukkelijke TNT, DHL, UPS, speciale lijn, enz.
Door de lucht: CA, ZH, CZ, AA, AC, BEDELAARS, ENZ.
Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)