Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

China Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi leverancier
Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi leverancier Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: Multimode, MM. Snelheid: 10 G
Afstand: 300 m Optische haven: Sc-duplex

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

 

 

Productinformations: 

P/N Axe85-192-m3 P/N KCO
Producttype XENPAK Producttype 10.3Gb/s
Golflengte 850nm Golflengte 300m
Optische haven De duplexhaven van Sc Optische haven 0 aan 70°C
Vezeltype Multimode Digitale kenmerkende functie Niets
Emissie lichte macht -7.3~ -1dBm Emissie lichte macht <-10dbm>

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- Volgzaam met CISCO, HUAWEI, H3C, enz.

- Tot de tweerichtingsgegevens van 10Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 40km transmissie

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Tot 20km transmissie op SMF

- +3.3V kies voeding uit.

- Digitale Kenmerkende Controle: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Compatibel systeem met RoHS

 

Beschrijvingen:

- De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Toepassingen:

- SDH STM en SONET-systeem

- Vezelkanaal

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- Router/Serverinterface

- Andere optische transmissiesystemen

 

Productbeelden:

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van BiVan de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

Product die testen: 

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

 

Product compatibel met de meesten van grote merkschakelaars.

Van de de Vezel Optische Zendontvanger 10GB van netwerksc SFP Richtingmm. Compatibel xenpak-10gb-SR van Bi

 

Verpakkingsmanieren:

Stoffige vrije zak, caton doos, houten pallet

 

Het verschepen: 

- Door Internationale Uitdrukkelijk zoals TNT, DHL, UPS, enz.

- Door de Lucht zoals CA, VA, aa, EA, enz.

- Door Overzees 

 

OEM de Dienst: De aangepaste EMBLEEMdruk en het Etiket zijn beschikbaar

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)