Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP

10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER
10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER 10 GigaByte SFP Fiber Optic Transceiver Compatible HUAWEI X2-10GB-ER

Grote Afbeelding :  10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: enige wijze Snelheid: 10 G
Afstand: 40 km Optische haven: Sc-duplex
Producttype: 10.3Gb/s Emissie lichte macht: <-15>
Hoog licht:

fiber optic transceiver module

,

sfp optical module

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP

 

 

Productinformations: 

P/N AX215-192-40 P/N KCO
Producttype X2 Producttype 10.3Gb/s
Golflengte 1550nm Golflengte 40km
Optische haven De duplexhaven van Sc Optische haven 0 aan 70°C
Vezeltype Enige wijze Digitale kenmerkende functie Niets
Emissie lichte macht -4.7~ 4.0dBm Emissie lichte macht <-15>

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- Volgzaam met CISCO, HUAWEI, H3C, enz.

- Tot de tweerichtingsgegevens van 10Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 40km transmissie

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Tot 20km transmissie op SMF

- +3.3V kies voeding uit.

- Digitale Kenmerkende Controle: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Compatibel systeem met RoHS

 

Beschrijvingen:

- De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Toepassingen:

- SDH STM en SONET-systeem

- Vezelkanaal

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- Router/Serverinterface

- Andere optische transmissiesystemen

 

Productbeelden:

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP 010 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP 1

Product die testen: 

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP 2

 

Product compatibel met de meesten van grote merkschakelaars.

10 GigaByte de Vezel Optische Zendontvanger Compatibele HUAWEI x2-10gb-ER van SFP 3

 

Verpakkingsmanieren:

Stoffige vrije zak, caton doos, houten pallet

 

Het verschepen: 

- Door Internationale Uitdrukkelijk zoals TNT, DHL, UPS, enz.

- Door de Lucht zoals CA, VA, aa, EA, enz.

- Door Overzees 

 

OEM de Dienst: De aangepaste EMBLEEMdruk en het Etiket zijn beschikbaar

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)