Thuis Productensfp vezel optische zendontvanger

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

China De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp leverancier
De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp leverancier De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp leverancier

Grote Afbeelding :  De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SFP 10G Ethernet

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Poort: Ethernet-poort Snelheid: 10 G
Afstand: 30M Kabel: CAT6, CAT7
naam: sfp vezel optische zendontvanger Functies: Bi-directionele

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

 

 

Productinformations: 

De haven 10000base-t van SFP+ 10G ethernet (Koper, 30m, RJ45)

P/N 10000base-t Merk KCO
Producttype SFP+ Snelheid 10.3Gbps
Kabeltype KAT 6 of KAT 7 Langste overdrachtafstand 30m
Verbindingshaven RJ45 Het werk temperatuur 0 aan 70°C

 

Eigenschappen:

- Hoog - de Module van de kwaliteits Optische Vezel

- Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met enige LC-vergaarbak

- Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gbps - verbindingen

- 1310nm vriespunt-laser en de detector van de SPELDfoto voor 40km transmissie

- 1310nm vriespunt-Laser en SPELDfotodetector

- Tot 20km transmissie op SMF

- +3.3V kies voeding uit.

- Digitale Kenmerkende Controle: Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling.

- Lage EMI en uitstekende ESD bescherming.

- Volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825.

- Compatibel systeem met RoHS

 

Beschrijvingen:

- De SFP-BIDI zendontvangermodules zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 10Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.

- Deze optische vezelmodule bestaat uit drie secties: een vriespunt-laserzender, een SPELDfotodiode met atrans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid die. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.

- Deze hoogte - is de module van de kwaliteits optische vezel compatibel met Multi-Source Overeenkomst (MSA) en SFF 8472 van SFP. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP MSA.

 

Toepassingen:

- SDH STM en SONET-systeem

- Vezelkanaal

- Schakelaar om interface te schakelen

- Geschakelde backplane toepassingen

- Router/Serverinterface

- Andere optische transmissiesystemen

 

Productbeelden:

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

De Vezel Optische Zendontvanger Internet, Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger van Ethernetsfp

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)