Thuis Productenglasvezel-adapter

Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair

China Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair leverancier
Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair leverancier Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair leverancier Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair leverancier Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair leverancier

Grote Afbeelding :  Plastic de Vezel Optische Adapter van LC/APC voor Medisch & Militair

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Lc/apc-DX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: LC/APC Kokersmateriaal: Ceramisch (ZrO2)
Materiaal: Plastic Chanel-manier: Duplex
kleur: groene Herhaal capaciteit: 0.10dB

Groene Vezel Optische Adapter LC/APC zonder Flens, zonder Stofglb, Duplex

 

 

Beschrijvingen: 

 

Wordt de vezel optische adapter ook genoemd vezel optische koppeling. Het wordt gebruikt om een kabel aan kabel vezelverbinding te verstrekken. De mensen noemen hen soms ook om kokers en hybride adapters te koppelen. Het koppelen van kokers betekent deze vezel de optische adapter wordt gebruikt om dezelfde optische schakelaars van de typevezel te verbinden, terwijl de hybride adapters de adaptertypes van de vezel optische die kabel zijn worden gebruikt om verschillende soorten vezel optische schakelaars te verbinden. Wij verstrekken een volledige lijn van adapters voor vezel optische verbinding, zoals ST, Sc, FC, LC-de optische adapters van de stijlvezel voor zowel multimode als single-mode vezeltoepassingen.

 

LC/APC is de vezel optische adapter beschikbaar in enige wijzeupc APC en multimode PC sastify om enige wijze of multimode flardkabel te verbinden.

 

Toepassingen:

1. Gegevens - verwerkingsnetwerken

2. Telecommunicatienetwerken

3. Industrieel, Medisch & Militair

4. LANS, BEMANT, WANS

5. Vezel aan het huis, FTTX

 

Voordeel van de vezel optische adapters:

 

Ons gamma van adapter van de vezel de optische kabel kan verenigbare goede kwaliteit zoals door herhaalde tests wordt bewezen. Het is verwisselbaar met gelijkaardige die apparaten volgens dezelfde normen worden gebouwd.

 

Wij verstrekken een uitgebreide lijn van vezel optische adapters die superieure prestaties met beperkte verliezen met zeer hoge herhaalbaarheid aanbieden.

 

Deze producten worden ontworpen en om aan stringente de Technologieënnormen van Telcordia vervaardigd te voldoen 100BaseFX.

 

Eigenschap:

1. Compact Ontwerp

2. Hoge Precisiegroepering

3. Zirconiumdioxydekoker, Compact ontwerp

4. Laag insertionalverlies, Hoog terugkeerverlies

5. Leef CEI, Telcordia gr. 326 en JIS-norm na

 

 

Specificatie van vezel optische adapters:

Parameter Specificaties
Het koppelen Schakelaartype SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA, ENZ.
Vezeltype van Schakelaar Enige Wijze Multimode
Adapterkleur Blauw, groen, metaal Beige, Metaal
Testende Golflengte 1310nm, 1550nm 850nm, 1300nm
Tussenvoegselverlies Typical≤0.15dB, max≤0.2dB Typical≤0.15dB, max≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.10dB
Ruilbaarheid ≤0.20dB
Duurzaamheid 1000Mating, max≤0.20dB
Huisvestingsmateriaal Plastiek of metaal
Werkende Temperatuur -20°C~+70°C
Opslagtemperatuur -40°C~+85°C
Groeperingskoker Ceramisch (ZrO2) of aangepast
Kanaalnummer Simplex, duplex, vierling.

 

Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Ivy

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)