Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit

China QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit leverancier
QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit leverancier QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit leverancier

Grote Afbeelding :  QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: MPO-24LC-fanout

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: MPO, MTP Schakelaar 2: LC, LC/APC, FC, FC/APC, SC, SC/APC
vezel: 24 vezels kabeldekking: Pvc, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Voltallige vergadering
Toevoegingsverlies: 0.35db verlies terug: 60dB

De Kabel van de de Vezeldoorbraak van QSFP MTP MPO, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit

 

 

MTP/MPO de kabeleigenschappen van de vezeldoorbraak:

- De enige wijze en multiwijze (vlakke) APC (catercorner 8 hoekige graad) zijn beschikbaar

- Hoge vezeldichtheid (maximum 24 vezels voor Multimode)

- Vezel in enige schakelaar: 4, 8, 12, 24

- Tussenvoegsel/Trekkracht die schakelaar sluiten

- Hoog bezinningsverlies met APC

- Leef Telcordia-gr.-1435-KERN specificatie en Rosh-norm na

 

MTP/MPO de kabeltoepassingen van de vezeldoorbraak:

- FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test & Meting

- Videotransmissie, Gegevenstransmissie

- Actieve Apparatenbeëindiging

- Gebouwinstallaties

- Telecommunicatie en Gegevens - verwerkingsnetwerken

- Industrieel, medisch & militair

- Systemenintegratie voor Lange afstand, Metro en Toegangsnetwerk

 

Ongeveer MTP/MPO-de kabel van de vezeldoorbraak:

- MPO/MTP OM3 3.0mm kabels van de vezel de optische doorbraak

- Mpo/mtp-LC het flardkabels van de vezel optische uitrusting

- MTP is de hoge dichte graad van optische vezel pre-verbindt systeem, dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.

- De Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu

- De optische vezel aan het gebouw

- De interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 

MTP/MPO de kabelbeschrijvingen van de vezeldoorbraak:

MTP/MPO rust kabel, ook genoemd uit MTP/MPO-doorbraakkabel of MTP/MPO-fan-out de kabel, is een vezel optische die kabel met MTP/MPO-schakelaars op één eind en MTP/MPO/LC/FC/SC/ST/MTRJ-schakelaars (over het algemeen MTP aan LC) wordt geëindigd op het andere eind. De belangrijkste kabel is gewoonlijk 3.0mm LSZH om kabel, doorbraak 2.0mm kabel. De vrouwelijke en Mannelijke MPO/MTP-Schakelaar is beschikbaar en de Mannelijke typeschakelaar heeft spelden. Alle MPO/MTP-Schakelaars gebruiken wij USConec-Merk. De kabel van het de vezelflard van MPO/MTP van al Kocentoptec is volgzaam volgens (focis-5) Norm CEI-61754-7 en tia-604-5. Wij kunnen Standaard en Elitetype allebei doen. Voor de jasjekabel kunnen wij 3.0mm doen de ronde kabel ook vlakke beklede lintkabel of naakte lintmtp kabels kan zijn. Wij kunnen Enige wijze aanbieden en Multimode MTP-kabels van het vezel optische flard, assemblage van de de vezel optische kabel van het douaneontwerp MTP, 9/125, 50/125, 62.5/125, SM, MM., Simplex, Duplex, het flardkabels van 12core MTP/MPO, het flardkabels van 24core MTP/MPO, het flardkabels allen van 48core MTP/MPO is beschikbaar.

MTP/MPO de uitrustingskabels worden voor hoogte - dichtheidstoepassingen ontworpen die hoge prestaties en snelle installatie vereisen. De uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelskabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. De MTP/MPO-uitrustingskabels worden geëindigd met MTP/MPO-schakelaars op één eind en standaardlc/fc/sc/st/mtrj-schakelaars (over het algemeen MTP aan LC) op het andere eind. Daarom kunnen zij een verscheidenheid van vezel ontmoeten telegraferend vereisten.

 

MTP/MPO de kabelbouw van de vezeldoorbraak:

QSFP-het Koord van het Vezelmpo MTP Flard, MTP aan LC-Doorbraakkabel 24 Ventilator uit

 

MTP/MPO schakelaarspecificaties:

Type Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
  (APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Max. Toevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
  Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen  
  ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 times<0.5 dB
Uitwisseling <0.5 dB
Anti-trekkracht 15kgf

 

Het opdracht geven van tot Informations:

 

Mpo/pc-sm-12core-2m-LSZH

① ② ③ ④ ⑤ ⑥

Berichten:

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

② metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

③ kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)

④ vezelhoeveelheid: 4 kern, 8 boort uit, boren 12, kern 24 uit

⑤ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

⑥ kabeltype: Pvc, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Voltallige vergadering

 

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)