Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

China De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center leverancier
De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center leverancier De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center leverancier De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center leverancier De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center leverancier

Grote Afbeelding :  De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-FC-16-OM3-150-xxM-Aqua-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar: MPO Vezel: MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
Terugkeerverlies: 55DB Diameter: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 9/125
Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels Kleur: Roze, aangepast Viooltje,

 

Optische OM3-150 MPO het Flardkabel van de 16 Kernenvezel voor 5G-Bankdata center

 

Wat is een MPO-schakelaar?

- MPO (multi-Vezelduw) is een type van optische schakelaar die de primaire veelvoudige vezelschakelaar voor hoge snelheidstelecommunicatie en datacommunicatiesnetwerken is geweest. Het is gestandaardiseerd binnen CEI 61754-7 en TIA 604-5.

- Deze schakelaar en aanleg van kabelnetten van systeem steunden eerst telecommunicatiesystemen vooral in Centraal en de Filialen. Later werd het de primaire die connectiviteit in de laboratoria van HPC of van het high-performance computing en ondernemingsdatacenters wordt gebruikt.
- MPO-de schakelaars verbeteren uw gegevenscapaciteit met een hoogst efficiënt gebruik van ruimte. Maar de gebruikers hebben voor uitdagingen zoals extra die ingewikkeldheid gestaan en tijd voor het testen en het oplossen van problemen multi-vezelnetwerken wordt vereist.

- Terwijl MPO-de schakelaars vele voordelen en voordelen over typische enige vezelschakelaars hebben, zijn er ook verschillen die nieuwe uitdagingen voor technici introduceren. Deze middelpagina verstrekt een overzicht van de essentiële informatietechnici moet begrijpen wanneer het testen van MPO-schakelaars.
- De MPO-schakelaarfamilie heeft geëvolueerd om een bredere waaier van toepassingen en systeem verpakkingsvereisten te steunen.
- Oorspronkelijk één enkele rij 12 vezelschakelaar, zijn er nu 8 en 16 enige types van rijvezel die kunnen worden gestapeld samen om 24, 36 en 72 vezelschakelaars te vormen gebruikend veelvoudige precisiemetalen kappen. Nochtans, hebben de bredere rij en de gestapelde metalen kappen van de toevoegingsverlies en bezinning kwesties toe te schrijven aan de moeilijkheid gehad om groeperingstolerantie op de buitenvezels tegenover de centrumvezels te houden.

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

 

Beschrijvingen:

- MTP/MPO de kabels van het vezelflard staan high-density verbindingen tussen netwerkapparatuur in telecommunicatieruimten toe.

- MPO/MTP lint en boomstam mulitcore de kabelassemblage vergemakkelijkt snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone telegraferend in datacentra en ander hoog vezelmilieu, die netwerk in stallation of aanpassingstijd en kosten verminderen.

MTP/MPO wordt gebruikt om cassettes, panelen onderling te verbinden, of de ventilator outs, het bood in vezel typs in standaard8core, 12core, 16core, 24core, 48 kernen en ook 72core, 96 kernenversies gebruiken aan compacte en ruwe microcables structre.

- De MTP/MPO-schakelaar is ongeveer dezelfde grootte van een Sc-schakelaar maar aangezien het 8 vezels, 12 vezels, 16fibers en 24 vezels kan aanpassen.
- De compacte kabel optimaliseert kabelbaangebruik en verbetert luchtstroom.

Deze MPO/MTP-kabel is bouwstijl met de hoogste kwaliteitscomponenten.
- De eliteversies worden met beperkte verliezen aangeboden, kenmerkend lage toevoeging loww voor het eisen van hoge snelheidsnetwerken waar de machtsbegrotingen kritiek zijn.

- Zij gebruiken een eenvoudig balans het sluiten mechanisme voor gemakkelijke en intuïtieve toevoeging en verwijdering.

- Het verstrekt tot 8, 12, 16, 24 keer de dichtheid, daardoor aanbiedend besparingen in van het kringskaart en rek ruimte.

 

Eigenschappen:

- Hoog - dichtheidskabel

- Geoptimaliseerde prestaties

- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC

- Beschikbaar in OS1/2, OM1, OM2, OM3 en OM4, OM5

- Met 8 vezels, 12 vezel, 16 vezel en 24 vezelmpo/mto schakelaarnorm

- Steungebruik in het vastmaken rechtstreeks aan 40/100G-zendontvangers

- 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die

De schakelaars van Ulitize MPO/MTP

- Geëindigde fabriek

- Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Data Center, 

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Passief vezel optisch systeem,

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…).

 

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Productenfoto: 

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

 

 

Relatieproducten: 

 

 

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

De Dekking van het Koordom3-150 pvc LSZH van het 16 Kernenmpo MTP Flard voor 5G-Bankdata center

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)