Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

China Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC leverancier
Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC leverancier Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC leverancier

Grote Afbeelding :  Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: MPO-24LC-cassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: MPO, MTP Schakelaar 2: LC/PC of aangepast
-modus: SM, OM2, OM3, OM4 Type: 24 vezelscassette
kleur: aangepaste aqua, geel, roze, violet, Lengte: 0.5m, 1.0m, aangepaste 1.5m,

De Kabel van de de Vezeldoorbraak van FTTH MTP MPO, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

 

 

Beschrijvingen: 

MPO/MTP de cassettes worden pre-geëindigd, voorbeproefd, en met 12 vezels of 24 vezelsmpo/mtp schakelaars op de rug gekomen die om uitbreken uit te kiezen of serieschakelaars op de voorzijde.

De cassettes zijn op bestelling gemaakt aan uw configuratiebehoeften en de modules zijn op bestelling gemaakt aan om aan uw specifieke toepassingsbehoeften te voldoen.

Selecteer uit een verscheidenheid van schakelaars met inbegrip van LC, Sc en MU voor de plaatsing van OM1, van OM2, van OM3, van OM4, en OS2-.
 

Eigenschappen:
- Kom met Standaard Zwarte LGX-voetafdrukstijlen en Beschikbaar in Op bestelling gemaakte Cassettes
- 100% fabriek met testresultaten inbegrepen wordt getest met elke cassette die
- Stop & spel de cassette elimineert de behoefte aan gebiedsbeëindiging of lassen
- Sta voor een eenvoudige migratieweg toe aan de netwerken van 40GbE en 100GbE-met MPO/MTP-cassettes
- MPO/MTP de adapterwartel staat voor het gemakkelijke kabel verpletteren en juiste krommingsstraal toe
- Alle cassettes gebruiken of 24 vezel of 12 vezelmpo/mtp schakelaars met beperkte verliezen op de rug

 

Cassettetoepassingen:
Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

 

* Opmerking:
24 bundel 24 vezelslgx= 1 x MPO/MTP-Adapter terug naar de cassette.
12 bundel 24 vezelslgx= 2 x MPO/MTP-Adapter terug naar de cassette.
 

Kleur:
Schakelaar: LC/SC/MU-SM-Blauw, APC-Green, mm-Beige, OM3-Aqua, OM4-Viooltje, MPO/MTP-SM-Green, mm-Beige, OM3-Aqua.
Adapter: LC/SC-SM-Blauw, APC-Green, mm-Beige, OM3-Aqua, OM4-Viooltje, MU-Bruin, MPO/MTP-Zwarte,

 

Toepassingen:

- FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test, Meting

- Videotransmissie, Gegevenstransmissie

- Actieve Apparatenbeëindiging

- Gebouwinstallaties

- Telecommunicatie en Gegevens - verwerkingsnetwerken

- Industrieel, medisch, militair

- Systemenintegratie voor Lange afstand, Metro en Toegangsnetwerk

 

Productpicutures: 

Het Flardkoord van FTTH MPO MTP, de Cassette van MPO MTP met de Duplexadapter van OM3 LC

 

 

MTP/MPO schakelaarspecificaties:

Type Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
  (APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Max. Toevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
  Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen  
  ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 times<0.5 dB
Uitwisseling <0.5 dB
Anti-trekkracht 15kgf

 

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)