Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking

China MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking leverancier
MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking leverancier MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking leverancier

Grote Afbeelding :  MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: MPO -MPO-8LC-OM3-xM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: MPO, MTP Ander Type: LC, FC, SC
-modus: Enige wijze 9/25 Dekking: Pvc, aangepaste LSZH,
Toevoegingsverlies: 0.3dB verlies terug: 60dB

MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc Roze Dekking

 

 

KOCENT OPTEC LIMITED is nadruk op passief vezel optisch product, is de kabel van de de vezeldoorbraak van MPO MTP één van onze beste voordeelproducten. Als om het even welke vraag over dit product hebben, heet welkom om ons door hotlinetelefoon of e-mail op om het even welk ogenblik te roepen aan ons.

 

Toepassingen:

- FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test & Meting

- Videotransmissie, Gegevenstransmissie

- Actieve Apparatenbeëindiging

- Gebouwinstallaties

- Telecommunicatie en Gegevens - verwerkingsnetwerken

- Industrieel, medisch & militair

- Systemenintegratie voor Lange afstand, Metro en Toegangsnetwerk

 

Eigenschappen:

- Enige wijze en multi beschikbare wijze (vlakke) APC (catercorner 8 hoekige graad)

- Hoge vezeldichtheid (maximum 24 vezels voor Multimode)

- Vezel in enige schakelaar: 4, 8, 12 24

- Tussenvoegsel/Trekkracht die schakelaar sluiten

- Hoog bezinningsverlies met APC

- Leef Telcordia-gr.-1435-KERN specificatie en Rosh-norm na

 

Ongeveer MTP/MPO-koord van het vezel het optische flard:

- MPO/MTP enige wijze 3.0mm kabels van de vezel de optische vrachtwagen

- MPO/MTP het flardkabels van de vezel optische uitrusting

- MTP is de hoge dichte graad van optische vezel pre-verbindt systeem, dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.

- De Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu

- De optische vezel aan het gebouw

- De interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 

Beschrijvingen: 

MTP/MPO rust kabel, ook genoemd uit MTP/MPO-doorbraakkabel of MTP/MPO-fan-out de kabel, is een vezel optische die kabel met MTP/MPO-schakelaars op één eind en MTP/MPO/LC/FC/SC/ST/MTRJ-schakelaars (over het algemeen MTP aan LC) wordt geëindigd op het andere eind. De belangrijkste kabel is gewoonlijk 3.0mm LSZH om kabel, doorbraak 2.0mm kabel. De vrouwelijke en Mannelijke MPO/MTP-Schakelaar is beschikbaar en de Mannelijke typeschakelaar heeft spelden. Alle MPO/MTP-Schakelaars gebruiken wij USConec-Merk. De kabel van het de vezelflard van MPO/MTP van al Kocentoptec is volgzaam volgens (focis-5) Norm CEI-61754-7 en tia-604-5. Wij kunnen Standaard en Elitetype allebei doen. Voor de jasjekabel kunnen wij 3.0mm doen de ronde kabel ook vlakke beklede lintkabel of naakte lintmtp kabels kan zijn. Wij kunnen Enige wijze aanbieden en Multimode MTP-kabels van het vezel optische flard, assemblage van de de vezel optische kabel van het douaneontwerp MTP, 9/125, 50/125, 62.5/125, SM, MM., Simplex, Duplex, het flardkabels van 12core MTP/MPO, het flardkabels van 24core MTP/MPO, het flardkabels allen van 48core MTP/MPO is beschikbaar.

MTP/MPO de uitrustingskabel wordt voor hoogte - dichtheidstoepassingen ontworpen die hoge prestaties en snelle installatie vereisen. De uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelskabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. De MTP/MPO-uitrustingskabels worden geëindigd met MTP/MPO-schakelaars op één eind en standaardlc/fc/sc/st/mtrj-schakelaars (over het algemeen MTP aan LC) op het andere eind. Daarom kunnen zij een verscheidenheid van vezel ontmoeten telegraferend vereisten.

 

Productpicutures: 

MPO-van de Ventilator uit Uitrustingen van de Doorbraakkabel van de de Vezeloptica LC FC het Type LSZH van Sc roze Dekking

 

MTP/MPO schakelaarspecificaties:

Type Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
  (APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Max. Toevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
  Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen  
  ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 times<0.5 dB
Uitwisseling <0.5 dB
Anti-trekkracht 15kgf

 

MTP/MPO koord die van het vezel het optische flard tot Informations opdracht geven:

Mpo/pc-sm-12core-2m-LSZH

① ② ③ ④ ⑤ ⑥

Berichten:

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

② metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

③ kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)

④ vezelhoeveelheid: 4 kern, 8 boort uit, boren 12, kern 24 uit

⑤ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

⑥ kabeltype: Pvc, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Voltallige vergadering

 

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)