Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu

144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op

144 Core SM Monomode Rack Mount Optical Fibre MPO MTP Patch Panel
144 Core SM Monomode Rack Mount Optical Fibre MPO MTP Patch Panel 144 Core SM Monomode Rack Mount Optical Fibre MPO MTP Patch Panel 144 Core SM Monomode Rack Mount Optical Fibre MPO MTP Patch Panel 144 Core SM Monomode Rack Mount Optical Fibre MPO MTP Patch Panel

Grote Afbeelding :  144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: Mpo-1u-144-LC/UPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen: 50,000pcs/month
Gedetailleerde productomschrijving
schakelaar 1: MPO, MTP Schakelaar 2: LC/UPC, LC/APC of aangepast
Grootte: 480x245x1U Capaciteit: 144 kernen
Kleur: beige zwarte, lengte: 0.5m, 1.0m, aangepaste 1.5m,
Kabel: 0.3M Vezel: enige multimode wijze,
IL: 0.35dB RL: 50dB

Enig Optisch het Flardcomité van de Wijze144fo LC Duplex 19“ rek-Monteerbaar MPO MTP Vezel

 

Beschrijving:

- Dit MPO-flardpaneel is ontwerp voor standaard 19 duim van kader van de vezel het optische distributie voor datacentrum.

- Normaal kan het voor bank datacenter, telecommunicatiedatacentrum, metro controledatacentrum of FTTA-toren worden gebruikt.

 

- MPO/MTP het flardpaneel verstrekt de interface tussen MPO/MTP op de boomstam en de duplex en de verbindingsdraden van LC en dat zal dan direct verbinden met de elektronika.

- MPO-het systeem van het flardpaneel staat voor snelle plaatsing van hoogte toe - de infrastructuur van het dichtheidsdatacentrum evenals het betere oplossen van problemen en aanpassing tijdens bewegingen, voegt toe en verandert.

- Dit MPO-Flardpaneel kan in multislotchassis van 1U worden opgezet of van 4U 19“.

- MPO-de Flardcomités zijn de meest economische en rendabele hoogte - verstrekte de oplossing van de dichtheidsvezel.

- Het is beschikbaar in 1U, MPO-verstrekken de Flardcomités tot 144 voorlc-verbindingen.

 

- Het is kan maximum12pcs van 12fo van modulaire MPO installeren.

 

- De MPO-panelen van het vezel optische flard kenmerkt een verwijderbaar hoogste geval die, die en voordienblad, regelbare het opzetten steunen, en een scharnierend voorpaneel glijden sluiten.

- Alle MPO-flardpanelen komen met een volledige reeks van het opzetten van hardware, en de pre-geëindigde vezelcassettes of panelen van de vezeladapter voor onmiddellijke plaatsing.

 

Producttoepassing:

- Gebruik voor ultrahoog dichtheidsdatacentrum die systeem en beheer telegraferen.
- Professionele MPO/MTP die Oplossing telegraferen
- Beschikbaar in 1U, 2U, en 3U.

- 1U maximumcapaciteit 144fo.

144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op 0

 

Snelle informations:

- P/N: KCO-RM-MPO-1U-144-LC-xx

- Naam: 19“ het Flardcomité van MPO MTP
- Capaciteit: kern 144
- Maximummoduleaantal: 12pc
- Optische haven: LC duplex, MPO
- Kabellengte: 0.3m
- De grootte van het flardpaneel: 480x245x1U (mm)
- Kleur: zwart (OEM andere kleur)
 

Verrichtingsvoorwaarden

Werkende Temperatuur

-20℃ -- +60℃

Opslagtemperatuur

-40℃ -- +70℃

Vochtigheid

90% bij 30℃

Luchtdruk

70kPa – 106kPa


Eigenschappen:
- Hoog - dichtheid plaats dramatisch om te besparen.

Het type van toevoegingsverlies beschikbaar in Norm, het Verlies van Elite/Low.
- Vezeltelling beschikbaar in 6, 8, 12, en 24.
- MTP/MPO schakelaartype beschikbaar in Mannetje en Wijfje.
- Vezeltype beschikbaar in SM (G652D, G657A1, G657A2), MM. (OM3, OM4).
- Fanout lengte beschikbaar in 0.3m, 0.5mm, 1m, enz.
- Het type van multi-vezelschakelaar beschikbaar in MTP, MPO met APC of het oppoetsende type van PC.
- Het type van enig-vezelschakelaar beschikbaar in LC, Sc met APC of UPC oppoetsend type.
- Fabriek met gewaarborgde kwaliteit wordt & wordt getest geëindigd die.
 
Productfoto:

144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op 1

144 zet het kernsm Monomode Rek het Comité van het Optische Vezelmpo MTP Flard op 2


MTP/MPO schakelaarspecificaties:

Type Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
  (APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Max. Toevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
  Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen  
  ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 times<0.5 dB
Uitwisseling <0.5 dB
Anti-trekkracht 15kgf

 

Beschrijvingen:

Vezelcapaciteit van paneel 12-144 kern (haven 12 24 48 gewoonlijk)
Comité Schakelaar SC LC ST FC
Type Vast
Afmeting 19“ 1U/2U/3U/4U…
Materiaal Koudgewalst Staal of Aluminium
Opslagtemperatuur -45~+65℃
Dikte 1.0 1,2 mm
Toebehoren Kabelbanden, het opzetten oorschroeven, en spiraalvormige omslagbuis
MPO-type

SM: G652D, G657A1, G657A2
MM.: OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

Dekking LSZH
Lengte 0.3m, 0.5m

 

Relatieproduct:

 

 

 

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)