Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard

SM MM OM3 OM4 OM5 Steel tape 1U Rack-mountable MPO MTP Optical Patch Panel
SM MM OM3 OM4 OM5 Steel tape 1U Rack-mountable MPO MTP Optical Patch Panel SM MM OM3 OM4 OM5 Steel tape 1U Rack-mountable MPO MTP Optical Patch Panel SM MM OM3 OM4 OM5 Steel tape 1U Rack-mountable MPO MTP Optical Patch Panel

Grote Afbeelding :  SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: MPO-1U-96-LC OM3

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen: 50,000pcs/month
Gedetailleerde productomschrijving
schakelaar 1: MPO, MTP Schakelaar 2: LC/UPC, LC/APC of aangepast
Grootte: 480x245x1U Capaciteit: 96 kernen
Kleur: beige zwarte, lengte: 0.5m, 1.0m, aangepaste 1.5m,

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard

 

Beschrijving:

- MPO-de Flardcomités zijn de meest economische en rendabele hoogte - verstrekte de oplossing van de dichtheidsvezel.

- Zij zijn beschikbaar in 1U, 2U, 3U en 4U.

 

- De dit MPO-Flardcomités verstrekken tot 96 voorlc-verbindingen evenals zijnd het enige vezelpaneel geschikt om 48 Sc-verbindingen in één enkele rekeenheid te verstrekken.

- De MPO-Reeks panelen van het vezel optische flard kenmerkt een verwijderbaar hoogste geval die, die en voordienblad, regelbare het opzetten steunen, en een scharnierend voorpaneel glijden sluiten.

- Alle MPO-flardpanelen komen met een volledige reeks van het opzetten van hardware, en de pre-geëindigde vezelcassettes of panelen van de vezeladapter voor onmiddellijke plaatsing.

 

Snelle informations:

- P/N: KCO-RM-MPO-1U-96-LC-xx

- Naam: 19“ het Flardcomité van MPO MTP
- Capaciteit: kern 96
- Maximummoduleaantal: 4pc
- Optische haven: LC duplex, MPO
- Kabellengte: 0.3m
- De grootte van het flardpaneel: 480x245x1U (mm)
- Kleur: zwart (OEM andere kleur)
 
Eigenschappen:
Het type van toevoegingsverlies beschikbaar in Norm, Elite/Met beperkte verliezen
- Vezeltelling beschikbaar in 6, 8, 12, en 24
- MTP/MPO schakelaartype beschikbaar in Mannetje en Wijfje
- Vezeltype beschikbaar in SM (G652D, G657A1, G657A2), MM. (OM3, OM4)
- Fanout lengte beschikbaar in 0.5m, 1m, enz.
- Het type van multi-vezelschakelaar beschikbaar in MTP, MPO met APC of het oppoetsende type van PC
- Het type van enig-vezelschakelaar beschikbaar in LC, Sc met APC of UPC oppoetsend type
- Fabriek met gewaarborgde kwaliteit wordt & wordt getest geëindigd die
- Hoog - dichtheid plaats dramatisch om te besparen
 
Productfoto:

 

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard 0

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard 1

 

 

 
Productgrootte:

 

 

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard 2


MTP/MPO schakelaarspecificaties:

Type Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
  (APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Max. Toevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
  Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen   Met beperkte verliezen  
  ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃~+80℃ -40℃~+80℃ -40℃~+80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 times<0.5 dB
Uitwisseling <0.5 dB
Anti-trekkracht 15kgf

 

Beschrijvingen:

Vezelcapaciteit van paneel 12-144 kern (haven 12 24 48 gewoonlijk)
Comité Schakelaar SC LC ST FC
Type Vast
Afmeting 19“ 1U/2U/3U/4U…
Materiaal Koudgewalst Staal of Aluminium
Opslagtemperatuur -45~+65℃
Dikte 1.0 1,2 mm
Toebehoren Kabelbanden, het opzetten oorschroeven, en spiraalvormige omslagbuis
MPO-type

SM: G652D, G657A1, G657A2
MM.: OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

Dekking LSZH
Lengte 0.3m, 0.5m

 
Relatieproduct:

SM de HEREN OM3 OM4 OM5 Staal Comité van het band1u het rek-Monteerbare MPO MTP Optische Flard 3

 

Kocent Optec Limited Productcatalogus:
- Vezel Optische Kabel: openluchtkabel, binnenkabel, ftth dalingskabel.
- Koord van het vezel het Optische Flard: het binnenflardkoord, ftth laat vallen flardkoord, Optisch het Flardkoord van de Gebiedsvezel, Openluchtflardkoord.
- De Oplossingsproduct van MPO MTP: Het Flardkoord van MPO MTP, de demper van MPO MTP, lijn van MPO MTP - de achter, de Adapter van MPO MTP, het flardpaneel van MPO MTP.
- Vezel Optische Splitser: PLC Splitser, FTB-Koppeling, Multimode splitser.
- Vezel Optische Einddoos: Distributiekader, Dwarskabinet, ODF-Eenheid, Flardpaneel, Binnen einddoos, Openlucht einddoos, FDB, VET, CTO,…
- Sluiting van de vezel de Optische Las: Het gealigneerde type, Koepeltype, Luchttype, Muur zet type op,…
- Vezel Optische Snelle Connnector: SC, FC, LC.

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)