Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord

Ik ben online Chatten Nu

LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord

LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord
LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord LSZH Cover OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP Loop Back Patch Cord

Grote Afbeelding :  LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-pond-mpo-om3-08

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar: MPO Vezel: MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
Terugkeerverlies: 55DB Diameter: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… P/N: Kco-pond-mpo-om3-08
Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels Kleur: Roze, aangepast Viooltje,
Hoog licht:

LSZH Multimode Patch Cord

,

MPO MTP Optical Patch Cord

 

De Vezel Optische Lijn van MPO MTP OM3 - achterdemper 0.3m 0.15m 8fo 12fo

 

Beschrijving:

 

- De modules van MTP worden Loopback gebruikt wijd binnen het testen van milieu vooral binnen parallelle optica40/100g netwerken.

- De apparaten staan controle en het testen van zendontvangers toe die MTP-interface kenmerken – de apparaten van 40GBASE-SR4 QSFP+ of 100GBASE-SR4-.

- Loopbacks wordt gebouwd om Zender (TX) en Ontvangers (RX) posities van MTP-zendontvangersinterfaces te verbinden.

- MTP loopbacks kan het testen van IL van optische netwerkensegmenten vergemakkelijken en versnellen door hen met MTP-boomstammen/flardlood te verbinden.

 

De Specificaties van schakelaarprestaties:

 
Model SM MM.
De Telling van de schakelaarvezel 8, 12, kern 24
Pools PC, APC
Huisvestingskleur

(Groene) norm,

(Gele) elite

(Beige) norm

Elite (Auqa)

Toevoegingsverlies Standaard minder dan 0.7dB Minder dan 0.5dB
Elitetype van het toevoegingsverlies Minder dan 0.35dB Minder dan 0.3dB
Terugkeerverlies PC >50dB, APC>60dB >30dB
Duurzaamheid (500 matings) minder dan 0.2dB  
Test Eavelength 1310/1550nm 850/1300nm

 

De Prestatiesspecificaties van de vezelkabel:

 
Vezeltype OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Vezeltelling 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 kernen
Kabeldiameter 3.0mm 5.5mm of aangepast
Jasjekleur Yeloow, Sinaasappel, Purpere Aqua,
Jasjemateriaal OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Treksterkte 500N
Werkende Temperatuur -20 tot 70 ℃
Opslagtemperatuur -40 aan 75℃

 

 

Wat is een MPO-schakelaar?

- MPO (multi-Vezelduw) is een type van optische schakelaar die de primaire veelvoudige vezelschakelaar voor hoge snelheidstelecommunicatie en datacommunicatiesnetwerken is geweest. Het is gestandaardiseerd binnen CEI 61754-7 en TIA 604-5.

- Deze schakelaar en aanleg van kabelnetten van systeem steunden eerst telecommunicatiesystemen vooral in Centraal en de Filialen. Later werd het de primaire die connectiviteit in de laboratoria van HPC of van het high-performance computing en ondernemingsdatacenters wordt gebruikt.
- De MPO-schakelaarfamilie heeft geëvolueerd om een bredere waaier van toepassingen en systeem verpakkingsvereisten te steunen.

- MPO-de schakelaars verbeteren uw gegevenscapaciteit met een hoogst efficiënt gebruik van ruimte. Maar de gebruikers hebben voor uitdagingen zoals extra die ingewikkeldheid gestaan en tijd voor het testen en het oplossen van problemen multi-vezelnetwerken wordt vereist.

- Terwijl MPO-de schakelaars vele voordelen en voordelen over typische enige vezelschakelaars hebben, zijn er ook verschillen die nieuwe uitdagingen voor technici introduceren. Deze middelpagina verstrekt een overzicht van de essentiële informatietechnici moet begrijpen wanneer het testen van MPO-schakelaars.
- Oorspronkelijk één enkele rij 12 vezelschakelaar, zijn er nu 8 en 16 enige types van rijvezel die kunnen worden gestapeld samen om 24, 36 en 72 vezelschakelaars te vormen gebruikend veelvoudige precisiemetalen kappen. Nochtans, hebben de bredere rij en de gestapelde metalen kappen van de toevoegingsverlies en bezinning kwesties toe te schrijven aan de moeilijkheid gehad om groeperingstolerantie op de buitenvezels tegenover de centrumvezels te houden.

 

Eigenschappen:

- Hoog - dichtheidskabel

- Geoptimaliseerde prestaties

- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC

- Beschikbaar in OS1/2, OM1, OM2, OM3 en OM4, OM5

- Met 8 vezels, 12 vezel, 16 vezel en 24 vezelmpo/mto schakelaarnorm

- Steungebruik in het vastmaken rechtstreeks aan 40/100G-zendontvangers

- 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die

De schakelaars van Ulitize MPO/MTP

- Geëindigde fabriek

- Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Data Center,

 

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Passief vezel optisch systeem,

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…).

 

Productenfoto:

 

LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord 0

 

Relatieproducten:

 

LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord 1

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

LSZH behandelt de Lijn van OM3 8fo 12fo 0.3m 0.15m MPO MTP - achterflardkoord 2

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)