Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel

Ik ben online Chatten Nu

Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel

Elite MPO-16 FC/UPC Optical Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber
Elite MPO-16 FC/UPC Optical Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber Elite MPO-16 FC/UPC Optical Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber Elite MPO-16 FC/UPC Optical Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber Elite MPO-16 FC/UPC Optical Fiber Patch Cord OM4 50/125 Aqua LSZH 16 Fiber

Grote Afbeelding :  Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-FC-16-OM4-xxM-Aqua-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar: MPO Vezel: MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
Terugkeerverlies: 55DB Diameter: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 9/125
Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels Kleur: Roze, aangepast Viooltje,
Hoog licht:

breakout fiber optic cable

,

fiber optic breakout cable

 

Hoge elite MPO-16*FC/UPC - de Kabel OM4 50/125 Aqua Roze LSZH van het dichtheidsflard

 

Beschrijvingen:

- MTP/MPO rust kabel, ook genoemd uit MTP/MPO-doorbraakkabel of MTP/MPO-fan-out de kabel, is een vezel optische die kabel met MTP/MPO-schakelaars op één eind en van MTP/MPO/LC/FC/de schakelaars van Sc ST/MTRJ (over het algemeen MTP aan LC) wordt geëindigd op het andere eind. De belangrijkste kabel is gewoonlijk 3.0mm LSZH om kabel, doorbraak 2.0mm kabel. De vrouwelijke en Mannelijke MPO/MTP-Schakelaar is beschikbaar en de Mannelijke typeschakelaar heeft spelden.

- Al onze MPO/MTP-kabel van het vezelflard is volgzaam volgens (focis-5) Norm CEI-61754-7 en tia-604-5. Wij kunnen Standaard en Elitetype allebei doen. Voor de jasjekabel kunnen wij 3.0mm doen de ronde kabel ook vlakke beklede lintkabel of naakte lintmtp kabels kan zijn. Wij kunnen Enige wijze en Multimode MTP-vezel aanbieden optische flardkabels, assemblage van de de vezel de optische kabel van het douaneontwerp MTP, Enige wijze, Multimode OM1, OM2, OM3, OM4, OM5. Beschikbaar in 8 kernen, 12cores, 16cores, 24cores, het flardkabels van 48cores MTP/MPO.

- MTP/MPO de uitrustingskabel wordt voor hoogte - dichtheidstoepassingen ontworpen die hoge prestaties en snelle installatie vereisen. De uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelskabels aan individuele vezels of duplexschakelaars.
- De MTP/MPO-uitrustingskabels worden geëindigd met MTP/MPO-schakelaars op één eind en standaardlc/fc/sc/st/mtrj-schakelaars (over het algemeen MTP aan LC) op het andere eind. Daarom kunnen zij een verscheidenheid van vezel ontmoeten telegraferend vereisten.

 

Wat is een MPO-schakelaar?

- MPO (multi-Vezelduw) is een type van optische schakelaar die de primaire veelvoudige vezelschakelaar voor hoge snelheidstelecommunicatie en datacommunicatiesnetwerken is geweest. Het is gestandaardiseerd binnen CEI 61754-7 en TIA 604-5.
- MPO-de schakelaars verbeteren uw gegevenscapaciteit met een hoogst efficiënt gebruik van ruimte. Maar de gebruikers hebben voor uitdagingen zoals extra die ingewikkeldheid gestaan en tijd voor het testen en het oplossen van problemen multi-vezelnetwerken wordt vereist.

- Terwijl MPO-de schakelaars vele voordelen en voordelen over typische enige vezelschakelaars hebben, zijn er ook verschillen die nieuwe uitdagingen voor technici introduceren. Deze middelpagina verstrekt een overzicht van de essentiële informatietechnici moet begrijpen wanneer het testen van MPO-schakelaars.

- Deze schakelaar en aanleg van kabelnetten van systeem steunden eerst telecommunicatiesystemen vooral in Centraal en de Filialen. Later werd het de primaire die connectiviteit in de laboratoria van HPC of van het high-performance computing en ondernemingsdatacenters wordt gebruikt.
- De MPO-schakelaarfamilie heeft geëvolueerd om een bredere waaier van toepassingen en systeem verpakkingsvereisten te steunen.
- Oorspronkelijk één enkele rij 12 vezelschakelaar, zijn er nu 8 en 16 enige types van rijvezel die kunnen worden gestapeld samen om 24, 36 en 72 vezelschakelaars te vormen gebruikend veelvoudige precisiemetalen kappen. Nochtans, hebben de bredere rij en de gestapelde metalen kappen van de toevoegingsverlies en bezinning kwesties toe te schrijven aan de moeilijkheid gehad om groeperingstolerantie op de buitenvezels tegenover de centrumvezels te houden.

Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel 0

 

 

 

Eigenschappen:

- Hoog - dichtheidskabel

- Geoptimaliseerde prestaties

- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC

- Beschikbaar in OS1/2, OM1, OM2, OM3 en OM4, OM5

- Met 8 vezels, 12 vezel, 16 vezel en 24 vezelmpo/mto schakelaarnorm

- Steungebruik in het vastmaken rechtstreeks aan 40/100G-zendontvangers

- Geëindigde fabriek

- 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die

De schakelaars van Ulitize MPO/MTP

- Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

 

Voordelen & Toepassingen

- Fabriek-pre-geëindigd en verklaard gevend maximum optische prestaties.

- Elke die kabel is 100% voor laag toevoegingsverlies en achterbezinning wordt getest

- De kabels zijn klaar voor plaatsing op aankomst

- Geïnstalleerd met bescherming & het trekken van kokers voor verbrijzeling-weerstand

- Nuttig voor Toepassingen binnen

+ Data Center Interconnec

+ Uiteindebeëindiging aan een vezel „backbone“

+ Beëindiging van de systemen van het vezelrek

+ Metro
+ Hoog - het dichtheidskruis verbindt
+ Telecommunicatienetwerken
+ Broadband/CATV Networks/LAN/WAN
+ Testlaboratoria

 
Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel 1
 

Productenfoto:

 

Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel 2

 


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Relatieproducten: 

 

Elite mpo-16 van het de Optische Vezelflard van FC/UPC het Koordom4 50/125 Aqua LSZH 16 Vezel 3

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)