Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G

China 0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G leverancier
0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G leverancier 0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G leverancier 0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G leverancier

Grote Afbeelding :  0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-FC-16-OM3-300-xxM-Aqua-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar: MPO Vezel: MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
Terugkeerverlies: 55DB Diameter: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 9/125
Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels Kleur: Roze, aangepast Viooltje,
Hoog licht:

qsfp breakout cable

,

breakout fiber optic cable

 

Het Flardkoord 16core OM3-300 50/125 40G 100G van MPO MTP voor Vezel Optische Data Center

 
Introduceer:
- Kocent Optec Limited een belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van de geavanceerde Kabel van het vezel optische MPO/MTP Flard. 

- Wij voorzien OEM/ODM-de dienst van al typelengte van MPO/MTP-flardkabel. 

- Onze MPO/MTP-flardkabel is beschikbaar op Enige wijze G652D, G657A, G657B en Multimode (OM1, OM2, OM3, OM4, en OM5).
- De schakelaar zija kan MPO/MTP zijn en de overkant kan ander type van schakelaar zoals LC, FC, ST, Sc, E2000, MU, DIN, MTRJ gebruiken,… 

- Wij leveren volledige reeks van MODF en MPO-het rek zet flardpaneel voor Data Center op.
- En lever ook een reeks van MPO-Flardkabel die met openlucht waterdichte schakelaar zoals komt: ODVA, Fullaxs, PDC, PDLC, h-schakelaar,….

- De kabellengte behoort tot een douaneproduct.

- Contact met ons verkoopteam om meer informatie over deze producten te krijgen

 

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G 0

 

Beschrijvingen:

- MPO/MTP lint en boomstam mulitcore de kabelassemblage vergemakkelijkt snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone telegraferend in datacentra en ander hoog vezelmilieu, die netwerk in stallation of aanpassingstijd en kosten verminderen.

MTP/MPO wordt gebruikt om cassettes, panelen onderling te verbinden, of de ventilator outs, het bood in vezel typs in standaard8core, 12core, 16core, 24core, 48 kernen en ook 72core, 96 kernenversies gebruiken aan compacte en ruwe microcables structre.
- De compacte kabel optimaliseert kabelbaangebruik en verbetert luchtstroom.

Deze MPO/MTP-kabel is bouwstijl met de hoogste kwaliteitscomponenten.
- De eliteversies worden met beperkte verliezen aangeboden, kenmerkend lage toevoeging loww voor het eisen van hoge snelheidsnetwerken waar de machtsbegrotingen kritiek zijn.

- MTP/MPO de kabels van het vezelflard staan high-density verbindingen tussen netwerkapparatuur in telecommunicatieruimten toe.

- Zij gebruiken een eenvoudig balans het sluiten mechanisme voor gemakkelijke en intuïtieve toevoeging en verwijdering.

- De MTP/MPO-schakelaar is ongeveer dezelfde grootte van een Sc-schakelaar maar aangezien het 8 vezels, 12 vezels, 16fibers en 24 vezels kan aanpassen.

- Het verstrekt tot 8, 12, 16, 24 keer de dichtheid, daardoor aanbiedend besparingen in van het kringskaart en rek ruimte.

 

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G 1

 

Eigenschappen:

- Hoog - dichtheidskabel

- Geoptimaliseerde prestaties

- Met 8 vezels, 12 vezel, 16 vezel en 24 vezelmpo/mto schakelaarnorm

- Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3 en OM4

- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC

- Steungebruik in het vastmaken rechtstreeks aan 40/100G-zendontvangers

- 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die

De schakelaars van Ulitize MPO/MTP

- Geëindigde fabriek

- Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Passief vezel optisch systeem,

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…).


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Productenfoto: 

 

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G 2

 

Relatieproducten: 

 

0.2dB Hoog het Flardkoord van het toevoegingsverlies MPO MTP - dichtheidskabel OM3-300 50/125 40G 100G 3

 

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)