Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

China Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center leverancier
Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center leverancier Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center leverancier Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center leverancier

Grote Afbeelding :  Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-16fo

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: MPO Vezel: SM, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.35db
verlies terug: 55dB Diameter van: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels
kleur: Roze, aangepast Viooltje, Fanout Lengte: 30cm

 

Van het het Flardkoord LC van MPO OM4 de Vezel Optische Schakelaar 8core 12core 24core Roze Violette LSZH van Sc

 

Beschrijvingen:

- MTP/MPO flardkabel met Balanslusjes

- 16/32 Vezel 40GbE 40GBASE-SR4

- OM3, OM4 vergadering-Geschatte Aqua
- Staat high-density verbindingen tussen netwerkapparatuur in telecommunicatieruimten en datacentra toe
- De schakelaars van de hallo-dichtheidsmtp/mpo 12 vezel voor verminderde aanleg van kabelnetten
- OM3, OM4 schatte Multimode 50/125
- De balanslusjeschakelaars installeren/verwijderen met één hand
- Steunen aan 40GbE-snelheden

- Kwestie 2 die prestaties karakterisering en het testen bij 1310nm, 1490nm, 1550nm en 1625nm vereist. Vier golflengte het testen zorgt ervoor dat uw verbindingsdraden de veeleisende eisen ten aanzien van 10G/40G/100G-transmissie en volgende generatiepon plaatsing zullen steunen.

 

Introduceer:
- Kocent Optec Limited een belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk aanbiedingscpri waterdichte verbindingsdraad, MPO/MTP-flardkoord, het standaardkoord van het vezel optische flard, snelle schakelaar, PLC Splitser, vezel optische doos, en kabel. 

- Onze MPO/MTP-flardkabel is beschikbaar en Multimode op Enige wijze (OM1, OM2, OM3, OM4, en OM5).

- De schakelaar kan MPO/MTP en ander type van schakelaar zoals LC, FC, ST, Sc, E2000, MU, DIN, MTRJ zijn,… 

- Wij leveren volledige reeks van MODF en MPO-het rek zet flardpaneel voor Data Center op. En lever ook een reeks van MPO-Flardkabel die met openlucht waterdichte schakelaar zoals komt: ODVA, Fullaxs, PDC, PDLC, h-schakelaar,….

- Wij voorzien OEM/ODM-de dienst van al typelengte van MPO/MTP-flardkabel.

- De kabellengte behoort tot een douaneproduct.

- Contact met ons verkoopteam om meer informatie over deze producten te krijgen

 

Eigenschappen:

- Laag IL

- Hoge RL

- LSZH outsheath

- Beschikbaar in SM, OM3, OM4

- Aangepaste lengte

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Passief vezel optisch systeem,

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…).

 

Ongeveer OM4-vezel: 
- OM4 is laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die die 4.7GHz*km EMB bandbreedte hebben voor de transmissie van 10 Gb/s, van 40 Gb/s wordt ontworpen, en 100 Gb/s-.
- OM4 de vezel is op de markt sinds 2005 geweest, verkocht als premie OM3 of OM3-vezel. De OM4-kabelbenoeming standaardiseert de nomenclatuur over alle fabrikanten zodat de klant een duidelijker idee van het product heeft dat zij kopen.
- OM4 de vezel is volledig achteruit compatibel met OM3-vezel en deelt hetzelfde distinctieve aquajasje.
- OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3) en aanbiedt een Efficiënte Modale Bandbreedte (EMB) van 4700 Mhz-Km.

 

Differents tussen OM3 en OM4: 

- OM3 en OM4-de kabels zijn beide types van de optische die kabel van de sorteren-index multimode vezel, onder de normen van IEEE worden gespecificeerd en TIA/EIA-.

- OM3 en OM4 is laser-geoptimaliseerde die multimode vezel (LOMMF) kabels, speciaal worden ontworpen om met de hoge snelheidsnetwerken te werken die wij vandaag hebben gehad.

- Terwijl zij zeer gelijkaardige bouw hebben, kan OM4 over langere afstanden presteren toe te schrijven aan zijn 4700 megahertzbandbreedte tegenover de 2500 megahertzbandbreedte van OM3-aanleg van kabelnetten. OM4 is één van de snelste beschikbare vezel optische kabels, en is dergelijke nieuwe technologie dat de norm door TIA/EIA in Augustus 2009 werd bekrachtigd; het standaard behandelen OM3 en OM4 werd van IEEE 802.3ba 40G/100G Ethernet bekrachtigd zo onlangs zoals Juni 2010.

- Niet alleen stellen zij grote prestaties tentoon, maar zijn multimode vezel optische kabels van OM3 en van OM4 ook rendabele vezel optische aanleg van kabelnettenopties.

- Door deze te gebruiken hoogste van de optische kabels van de lijnvezel, nu presteert het beveiligde datacentrum niet alleen aan zijn meest volledige mogelijkheden, maar zou de hoge prestatienormen van de militairen voor de komende jaren moeten ontmoeten.


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Productenfoto: 

 

 

 

Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

 

Relatieproducten: 

 

Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

 

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Van de Kabellc FC ST Sc van het 16 Kernmpo Flard de Optische Vezelschakelaar voor Data Center

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)