Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking

China Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking leverancier
Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking leverancier Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking leverancier Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking leverancier Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking leverancier

Grote Afbeelding :  Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-12LC-OM4-roze

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: MPO Vezel: MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Diameter van: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 9/125
Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels kleur: Roze, aangepast Viooltje,
Hoog licht:

qsfp breakout cable

,

breakout fiber optic cable

 

Van het het Flardkoord LC van MPO OM4 de Vezel Optische Schakelaar 8core 12core 24core Roze Violette LSZH van Sc

 
Introduceer:
- Kocent Optec Limited een belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk aanbiedingscpri waterdichte verbindingsdraad, MPO/MTP-flardkoord, het standaardkoord van het vezel optische flard, snelle schakelaar, PLC Splitser, vezel optische doos, en kabel. 

- Wij voorzien OEM/ODM-de dienst van al typelengte van MPO/MTP-flardkabel. 

- Onze MPO/MTP-flardkabel is beschikbaar en Multimode op Enige wijze (OM1, OM2, OM3, OM4, en OM5). De schakelaar kan MPO/MTP en ander type van schakelaar zoals LC, FC, ST, Sc, E2000, MU, DIN, MTRJ zijn,… 

- Wij leveren volledige reeks van MODF en MPO-het rek zet flardpaneel voor Data Center op. En lever ook een reeks van MPO-Flardkabel die met openlucht waterdichte schakelaar zoals komt: ODVA, Fullaxs, PDC, PDLC, h-schakelaar,….

- De kabellengte behoort tot een douaneproduct.

- Contact met ons verkoopteam om meer informatie over deze producten te krijgen

 

Beschrijvingen:

- MPO/MTP lint en boomstam mulitcore de kabelassemblage vergemakkelijkt snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone telegraferend in datacentra en ander hoog vezelmilieu, die netwerk in stallation of aanpassingstijd en kosten verminderen.

MTP/MPO wordt gebruikt om cassettes, panelen onderling te verbinden, of de ventilator outs, het bood in vezel typs in de versies van norm 8, 12, 24, of 48 kernen gebruiken aan compacte en ruwe microcables structre. De compacte kabel optimaliseert kabelbaangebruik en verbetert luchtstroom.

Deze MPO/MTP-kabel is bouwstijl met de hoogste kwaliteitscomponenten, worden de eliteversies Met beperkte verliezen aangeboden, kenmerkend lage toevoeging loww voor het eisen van hoge snelheidsnetwerken waar de machtsbegrotingen kritiek zijn.

- MTP/MPO de kabels van het vezelflard staan high-density verbindingen tussen netwerkapparatuur in telecommunicatieruimten toe.

- Zij gebruiken een eenvoudig balans het sluiten mechanisme voor gemakkelijke en intuïtieve toevoeging en verwijdering.

- De MTP/MPO-schakelaar is ongeveer dezelfde grootte van een Sc-schakelaar maar aangezien het 8 vezels, 12 vezels en 24 vezels kan aanpassen.

- Het verstrekt tot 8, 12, 24 keer de dichtheid, daardoor aanbiedend besparingen in van het kringskaart en rek ruimte.

 

Eigenschappen:

- Met 8 vezels, 12 vezel en 24 vezelmpo/mto schakelaarnorm

- Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3 en OM4

- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC

- Steungebruik in het vastmaken rechtstreeks aan 40/100G-zendontvangers

- 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die

De schakelaars van Ulitize MPO/MTP

- Snelle plaatsing

- Geëindigde fabriek

- 100% test

- Hoog - dichtheidskabel

- Geoptimaliseerde prestaties

- Volgzaam aan richtlijn 200/95/EG (RoHS)

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Passief vezel optisch systeem,

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…).

 

Ongeveer OM4-vezel: 
- OM4 is laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die die 4.7GHz*km EMB bandbreedte hebben voor de transmissie van 10 Gb/s, van 40 Gb/s wordt ontworpen, en 100 Gb/s-.
- OM4 de vezel is op de markt sinds 2005 geweest, verkocht als premie OM3 of OM3-vezel. De OM4-kabelbenoeming standaardiseert de nomenclatuur over alle fabrikanten zodat de klant een duidelijker idee van het product heeft dat zij kopen.
- OM4 de vezel is volledig achteruit compatibel met OM3-vezel en deelt hetzelfde distinctieve aquajasje.
- OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3) en aanbiedt een Efficiënte Modale Bandbreedte (EMB) van 4700 Mhz-Km.

 

Differents tussen OM3 en OM4: 

- OM3 en OM4-de kabels zijn beide types van de optische die kabel van de sorteren-index multimode vezel, onder de normen van IEEE worden gespecificeerd en TIA/EIA-.

- OM3 en OM4 is laser-geoptimaliseerde die multimode vezel (LOMMF) kabels, speciaal worden ontworpen om met de hoge snelheidsnetwerken te werken die wij vandaag hebben gehad.

- Terwijl zij zeer gelijkaardige bouw hebben, kan OM4 over langere afstanden presteren toe te schrijven aan zijn 4700 megahertzbandbreedte tegenover de 2500 megahertzbandbreedte van OM3-aanleg van kabelnetten. OM4 is één van de snelste beschikbare vezel optische kabels, en is dergelijke nieuwe technologie dat de norm door TIA/EIA in Augustus 2009 werd bekrachtigd; het standaard behandelen OM3 en OM4 werd van IEEE 802.3ba 40G/100G Ethernet bekrachtigd zo onlangs zoals Juni 2010.

- Niet alleen stellen zij grote prestaties tentoon, maar zijn multimode vezel optische kabels van OM3 en van OM4 ook rendabele vezel optische aanleg van kabelnettenopties.

- Door deze te gebruiken hoogste van de optische kabels van de lijnvezel, nu presteert het beveiligde datacentrum niet alleen aan zijn meest volledige mogelijkheden, maar zou de hoge prestatienormen van de militairen voor de komende jaren moeten ontmoeten.


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Polariteitstype: 

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 0 

 

Productenfoto: 

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 1

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 2

Relatieproducten: 

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 3

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 4

 

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Van het het Flardkoord LC van OM4 MPO MTP Schakelaar 8 12 van Sc 24 Kern Roze Violette LSZH Dekking 5

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)