Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard

LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH
LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Grote Afbeelding :  LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO/F-LC/UPC-G652D-xm-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: MPO-het flardkoord van de vezel optisch boomstam Connector: MPO
Vezel: SM, MM., OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 Dekking: PVC, LSZH
Toevoegingsverlies: 0.2dB Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,…
Kern: 9/125 Vezeltelling: 8fibers, 12 vezels, 24 vezels
Hoog licht:

de optische kabel van de doorbraakvezel

,

kabel van de vezel de optische doorbraak

 

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard

 

Beschrijving:

- MPO-de reeks biedt de oplossing van boomstamkabels aan uitgebreide boomstamkabels aan, aan hybride boomstamkabels, aan cassettemodules, aan MPO-adapterpanelen, om flardpanelen, aan flardpanelen in zowel MPO-classificatie van g-klasse (normale klasse) en l-klasse (super met beperkte verliezen) te leiden.

- MT-de Reeksoplossing omvat het Flardkoorden van MTP /MPO, de Uitrustingskabels van MTP /MPO, en de Boomstamkabels van MTP /MPO.

- Wij verstrekken een volledige lijn van de kabelassemblage van de hoge prestatiesmtp /MPO vezel, worden zij ontworpen voor high-density backplane en de Gedrukte toepassingen van (PCB) van de Kringsraad in gegevens en telecommunicatiesystemen. Met gebaseerd op de enige technologie van metalen kapmt, kan onze assemblage van de de vezelkabel van MTP /MPO tot enige metalen kap met 24 verbindingen van vezelkernen zijn.

- Norm: Alle componenten en definitieve producs worden ontworpen en getest om het vereiste van CEI 60874-7, CECC 86115-801, Bellcore/Telcordia gr.-326, EIA/TIA 604-3A, EIA/TIA 568, ISO/IEC 11801, Belcore/Telcordia-gr.-409-KERN, CEI 793, CEI 794-1-E1, CEI 794-1-E3, UL 1666/901 en EIA/TIA 455 in overeenstemming te zijn

 

Introduceer:
- Kocent Optec Limited is één van belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van het geavanceerde koord van het de vezel optische flard van MPO MTP. 

- OEM de dienst opent voor elk van oude en nieuwe klanten.

- De reusachtige voorraad van schakelaarhuisvesting en kabel, sastify aan aan snel leveringsverzoek.

 

Eigenschappen:

- Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
- De oppervlakte van het metalen kapeind predomed
- Precisieanti-rotation zeer belangrijk en corrosiebestendig lichaam
- UL-geschatte plastic huisvesting
- Laarzen in een verscheidenheid van kleuren
- De laarzen van de Telcordiastijl
- Beschikbaar in vezeltypes van OM1, van OM3, van OM4 en van SM OS2
- Beschikbaar in 12, 24, 36, 48, 72, 96, 144, of douane telt de vezel
- Alle flardkoorden worden vooraf gemarkeerd en individueel vooraf gemarkeerd
- Op verzoek beschikbare douaneconfiguraties
- Volgzame RoHS – Stootbord, Voltallige vergadering, en LSZH geschatte beschikbare kabels

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…)


Productfoto's:

 

 

 

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 0


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Polariteitstype: 

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 1 


Relatieproducten: 

 

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 2

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 3LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 4

LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 5LC super het Koord8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH van het Laarsmtp MPO Optische Flard 6


Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)