Thuis Productenglasvezel-adapter

SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof

China SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof leverancier
SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof leverancier SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof leverancier SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof leverancier

Grote Afbeelding :  SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-SCA-blind-niet

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 500.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SC/APC Materiaal: Plastic
Chanel-manier: manieren 1 Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Vezelwijze: Singlemode
P/N: KCO-SCA-blind-niet kleur: groene

 

Sc-APC de Groene Optische Adapter van de Kleurenvezel/auto-Gesloten SCA-Adapter/de Adapter van de niet-Flensvezel

 

 

Beschrijving:

- Is de vezel optische adapter, soms ook genoemd koppeling, een klein die apparaat wordt ontworpen om de vezel optische kabels of vezel de optische schakelaars tussen twee vezel optische lijnen te eindigen of te verbinden.

- Door twee schakelaars met elkaar te verbinden precies, staan de vezel optische adapters de lichtbronnen toe om hoogstens worden overgebracht en het verlies zoveel mogelijk te verminderen.

- Tegelijkertijd, hebben de vezel optische adapters de verdiensten van laag toevoegingsverlies, goede uitwisselbaarheid en reproduceerbaarheid.

- Wij leveren een brede waaier van het koppelen van kokers en hybride adapters, met inbegrip van speciaal mannetje aan vrouwelijke hybride vezel optische adapter.

 

Eigenschap: 

- Uitstekende Temperatuurstabiliteit
- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- Goede herhaalbaarheid en ruilbaarheid
- Uitstekende mechanische duurzaamheid
- Klant bepaalde bestekken
- Volgzaam met Telcordia, TIA/EIA en CEI

 

Voordeel: 

Goede Bescherming met Stofglb
Eenvoudig Verbindend Twee Vezel Optische Kabels
High-precision Ceramische Koker

 

Specificatie: 

Productnaam

Groene APC van de Kleurenvierling LC Blindadapter

Singlemode Medio Koppeling 4 Manieren

Artikelnummer KCO-SCA-blind-niet
Inserionverlies ≤0.2dB
Duurzaamheid >1000 keer
Werkende Temperaturen -40~70°C
Materiaal Plastiek
Toepassing FTTx, LAN, CATV, Telecommunicatie
Manier 1 manier
Schakelaartype Sc-Sc
Pools Type

UPC

APC

Vezelwijze

Singlemode;

Multimode Om1;  OM2; OM3; OM4; OM5

Kleur

SM: Groen blauw,  

MM.: Beige

OM3: Aqua

OM4: Viooltje

OM5: Groene kalk

Kern 4 kernen
Flens met flens/met oor;
Vorm van verkoop Neutrale OEM/ODM
Gebruik Vezelverbinding
Douaneontwerp welcom
Steekproeflevertijd binnen 7 dagen na bevestiging

 

Betrouwbaarheid die testen:

Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
3 Slotsterkte <0> <5db>
4 Lage sterkte <0> <5db>
5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
6 Het stomen <0> <5db>
7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
8 Trilling <0> <5db>
9 Daling <0> <5db>

 

Productbeelden:

 

 

SC/APC-van de de Vezel de Optische Adapter van de auto-Blind niet Flens Singlemode Kunststof

 


OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees: COSCO, HUYNDAI,…

- Stardard verschepende haven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)