Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard

China Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard leverancier
Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard leverancier Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard leverancier Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard leverancier

Grote Afbeelding :  Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO-MPO-OM3-6*8fo-LSZH-Aqua-xM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: MPO Vezel: OM3, OM4, OM5
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Diameter van: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 50/125

 

Optisch het Flardkoord 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH Aqua van de 48 Kernmpo OM3 OM4 OM5 Vezel

 
Beschrijving:
- Kocent Optec Limited verleent OEM de dienst voor allerlei kabels van het vezel de optische flard, met inbegrip van gemeenschappelijk type van FC, LC, Sc, ST, en MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, Sc Uniboot. Speciaal in MPO/MTP-Koord van het Vezel het Optische Flard. 

- MPO/MTP is de hoge dichte graad van optische vezel pre-verbindt systeem, dat over het algemeen op drie gebieden wordt gebruikt.

- MPO/MTP de boomstamkabels worden gebruikt om cassettes onderling te verbinden, ventilator-outs-waaien de panelen of ruw gemaakte MPO, overspannend MDA, HADDEN en EDA-streken, en gemakkelijk aan snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone telegraferend in datacentra en andere hoge vezelmilieu's die netwerkinstallatie of aanpassing verminderen.
- MPO/MPT boomstamkabels die een compacte en ruwe microcable structuur gebruiken, volgens verschillende die kleuren in SM worden verdeeld, MM. en 10G-MM.
- De vezel strekt zich van 12 uit tot 144, MTP-zijn de polariteitsopties TIA-manier is Stijl A (omhoog), Stijl B (neer) en Stijl C (up/up).
- De kabellengte behoort tot een douaneproduct, alstublieft contact met ons verkoopteam om meer informatie over het vriendelijk te worden.

 

Eigenschappen
- Met 8 vezel, 12 vezel en 24 vezelmpo/mtp schakelaarnorm.
- Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3, OM4 en OM5
- Beschikbaar in FC, LC, Sc, ST, MU, en MTP
- Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC
- Beschikbaar in 08/12/24/36/48/72/96/144 vezels
- 100% geteste fabriek
- De afzonderlijke schakelaars worden hitte-genezen en gebruiken ceramische metalen kappen en kokers
- Fan-out vezels van MPO/MTP-schakelaars in individuele simplex of duplex
- Aangepast voor lengte, het wankelen, schakelaartype, doorbraakstijl, vezeltelling, en etiketteringsvezel


Productfoto's:

 

Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard

Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard

Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard
 

Ongeveer OM4-vezel: 
- OM4 is laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die die 4.7GHz*km EMB bandbreedte hebben voor de transmissie van 10 Gb/s, van 40 Gb/s wordt ontworpen, en 100 Gb/s-.
- OM4 de vezel is op de markt sinds 2005 geweest, verkocht als premie OM3 of OM3-vezel. De OM4-kabelbenoeming standaardiseert de nomenclatuur over alle fabrikanten zodat de klant een duidelijker idee van het product heeft dat zij kopen.
- OM4 de vezel is volledig achteruit compatibel met OM3-vezel en deelt hetzelfde distinctieve aquajasje.
- OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3) en aanbiedt een Efficiënte Modale Bandbreedte (EMB) van 4700 Mhz-Km.

 

Differents tussen OM3 en OM4: 

- OM3 en OM4-de kabels zijn beide types van de optische die kabel van de sorteren-index multimode vezel, onder de normen van IEEE worden gespecificeerd en TIA/EIA-.

- OM3 en OM4 is laser-geoptimaliseerde die multimode vezel (LOMMF) kabels, speciaal worden ontworpen om met de hoge snelheidsnetwerken te werken die wij vandaag hebben gehad.

- Terwijl zij zeer gelijkaardige bouw hebben, kan OM4 over langere afstanden presteren toe te schrijven aan zijn 4700 megahertzbandbreedte tegenover de 2500 megahertzbandbreedte van OM3-aanleg van kabelnetten. OM4 is één van de snelste beschikbare vezel optische kabels, en is dergelijke nieuwe technologie dat de norm door TIA/EIA in Augustus 2009 werd bekrachtigd; het standaard behandelen OM3 en OM4 werd van IEEE 802.3ba 40G/100G Ethernet bekrachtigd zo onlangs zoals Juni 2010.

- Niet alleen stellen zij grote prestaties tentoon, maar zijn multimode vezel optische kabels van OM3 en van OM4 ook rendabele vezel optische aanleg van kabelnettenopties.

- Door deze te gebruiken hoogste van de optische kabels van de lijnvezel, nu presteert het beveiligde datacentrum niet alleen aan zijn meest volledige mogelijkheden, maar zou de hoge prestatienormen van de militairen voor de komende jaren moeten ontmoeten.


Specificatie:

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3)
Jasjematerialen LSZH/OFNR/PVC
Schakelaartype SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
Metalen kapmaterialen Ceramisch
Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Toevoeging Losss (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ruilbaarheid ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord
Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
Pakket 1unit/bag
*All gespecificeerde de waarden zijn met schakelaars.

 

Polariteit A: 

 Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard


OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees


Hoog - Kabel 6 MPO 8fo 5M 10m LSZH 48 Kern MPO OM3 OM4 OM5 van het dichtheids Vezeloptische Flard
 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)