Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

China Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310 leverancier
Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310 leverancier Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310 leverancier

Grote Afbeelding :  Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: LC/UPC APC PC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, plastic module, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 PC's / maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: LC/UPC APC PC Demperwaaier: 1dB~30dB
Golflengte: 1310, 1490, 1550, 1620nm verlies terug: 55dB voor UPC, 65db voor APC
Dempertype: aanpassing Lichaamsmateriaal: Metal

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

 

 

 

Eigenschappen:

- Hoge precisie.

- Goede stabiliteit.

- Kleine grootte en massa.

- Gemakkelijk te werken.

- Metaalion gesmeerde vezel

- Verminderingsniveaus die van 1dB tot 25dB gaan

- High-power lichtbronduurzaamheid

- Golflengteonafhankelijkheid

- Gebaseerd op IEC/Telcordia-Geteste Klok gr.-326-Kern

- 1310nm, de dubbele golflengten van 1550nm en van 1310/1550nm

 

Snel detail:

- Modelaantal: LC/UPC

- Modelnaam: LC aanpassing atnt

- Materiaal: metaal

- Stoffige GLB-kleur: blauwe zwarte,

- Verminderingswaaier: 0-30 dB

 

Toepassingen:

- Vezel optische CATV

- Vezel optische test

- Erbium Gesmeerde Vezelversterkers (EDFA)

- De dichte Multiplextelegrafen (DWDM) van de Golfafdeling

- Overweldigde vezel optische systemen

- Vezel optische communicatiesystemen.

 

Specificaties:

Terugkeerverlies UPC >55dB
APC >65dB
Verminderingsnauwkeurigheid 1 ~ 7 dB ±0.5dB
8 ~ 12 dB ±0.7dB
13 ~ 17 dB ±1.0dB
18 ~ 25 dB ±1.3dB
Maximum Optische Inputmacht 1000mW
Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
Werkende Temperatuurwaaier -40°C aan 75°C
De Waaier van de opslagtemperatuur -40°C aan 85°C
Vochtigheid 95%RH
Verminderingswaarde 1dB ~ 30dB
Werkende Golflengte 1240~1620nm (Dubbele 1310/1550nm)

 

 

Productbeelden:

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

Kocent Optec Limited kan al verminderingsrang van vezel optische demper zoals 1dB, 2dB, 3dB, 5dB, 7dB, 10dB, 15dB, 20dB, 25dB, enz. leveren. De vezel optische demper kan in aanpassingstype zijn. Voor aanpassingstype, kunnen wij in wijfje aan vrouwelijk type en online type leveren. Aanpassingstype kan de vezel optische demper zijn aanpast om het even welke attnuationrang aangezien u nodig hebt.

 

Beschrijvingen van de vezel de optische demper:

Is de vezel die optische demper een apparaat wordt gebruikt om het machtsniveau van een optisch signaal, of in beschikbare ruimte of in een optische vezel te verminderen. De basistypes van optische dempers worden bevestigd, trapsgewijze variabele, en onophoudelijk variabele. De vaste optische die dempers in vezel optische systemen kunnen worden gebruikt een verscheidenheid van principes gebruiken voor hun het functioneren. Het aangewezen dempersgebruik of smeerde vezels, of slecht gealigneerde lassen, aangezien beiden betrouwbaar en goedkoop zijn. De gealigneerde stijldempers worden opgenomen in flardkabels. Het alternatief bouwt stijldemper uit is een kleine male-female adapter die op andere kabels kan worden toegevoegd.

De vezel optische dempers kunnen op een meer permanente basis worden gebruikt om het signaal met een zender en van de ontvanger specifieke machtsniveaus aan te passen. Is de algemeen gebruikte verminderingswaaier van 1dB aan 30dB.

 

Verpakkingsmanieren:

Staal LC/UPC APC Veranderlijke de Vezeldemper 20dB van PC met Golflengte 1310

 

OEM de Dienst: Het aangepaste etiket en het pakket zijn altijd klaar.

Als u uw eigen merkembleem op de etiket of pakketdoos wilt tonen, is het geen om het even welk probleem. Onze OEM dienst kan sastify elk van uw verzoek.

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)