Thuis Productenglasvezel connectoren

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

China Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars leverancier
Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars leverancier Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars leverancier Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars leverancier

Grote Afbeelding :  Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SC/APC, SC/UPC, SC/PC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SC/APC, SC/UPC, SC/PC kleur: Blauw, Groen, Beige
Toevoegingsverlies: 0.15dB verlies terug: 55dB
Kern: Duplex -modus: enige wijze, multiwijze, monowijze

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

 

 

Toepassingen van vezel de Optische Schakelaars:

- Telecommunicatienetwerk.

- Local area network (LAN).

- CATV.

- FTTH.

- Het testen Materiaal.

 

Eigenschappen van vezel de Optische Schakelaars:

- Hoog - kwaliteits ceramisch componenten en Materiaal.
- Het beëindigen-gezicht meetkundevereiste leeft aan Telcordia-gr.-326-KERN na.
- 100% op optische prestaties (Toevoegingsverlies & Terugkeerverlies dat) wordt getest.
- Simplex, duplex en hogere kerndichtheid.
- 900 micron, 2mm, 3mm kabeltoepassingen.

 

Beschrijvingen van vezel de Optische Schakelaars:

Sc is niet optisch losmaakt schakelaar met 2.5mm pre-radiused zirconiumdioxydemetalen kap. Beschikbaar in simplex en duplexstijlen, kenmerkt deze schakelaar een balansverbindingsontwerp voor snel het herstellen van kabels in rek of de muur zet op. Gebruik de opnieuw te gebruiken duplexholdingsklem om duplexverbindingen tot stand te brengen.

 

Het Productbeelden van vezel Optische Schakelaars:

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

Duplexsc-van de het Verlies Optische Vezel van de Schakelaar0.15db Toevoeging de Kabelschakelaars

Details over Vezel Optische Schakelaars:

Schakelaarmetalen kap Ceramisch
Groeperingskoker Ceramisch
Schakelaarlichaam UL 94V-0 schatte Thermoplastisch om aan norm te voldoen; jovialiteitclassificaties
Golfplaattussenvoegsel/Golfplaatbuis Vernikkeld Messing/Thermoplastisch Elastomeerpolymeer
Stofglb Nylon of pvc
De Laars van de spanningshulp Vlam - vertragers (UL-Geschatte 94-V0) polymeer
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, ENZ.

 

Specificaties van vezel de Optische Schakelaars:


Punt
Enige wijze Multimode
PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G
Tussenvoegselverlies/schakelaar
(enige Vezel)
0.3dB max. (0.2dB-type.) 0.3dB max. (0.2dB-type.)
Terugkeerverlies ≥45 dB ≥50 dB ≥60 dB N.A
Tussenvoegselloss/mtrj Schakelaar 0.5dB max. (0.45dB-type.) 0.5dB max. (0.45dB-type.)
Trekkrachtsterkte ≥98N ≥98N

 

Het opdracht geven van tot Informatie:
1, Schakelaartype: SC, LC, FC, ST, MTRJ, ENZ.
2, Pools: UPC, PC, APC
3, Wijze: Enige Multimode wijze,
4, Vezeltelling: Simplex of Duplex
5, de diameter van de Schakelaarlaars: 0.9mm, 2.0mm of 3.0mm

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)