Thuis ProductenFiber Optic Terminal Box

Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op

ODP OTB FDP 16fo SC UPC Pole Mount Terminal Box
ODP OTB FDP 16fo SC UPC Pole Mount Terminal Box ODP OTB FDP 16fo SC UPC Pole Mount Terminal Box ODP OTB FDP 16fo SC UPC Pole Mount Terminal Box

Grote Afbeelding :  Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Kco-tk-208

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Onderhandeling
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 7~14 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C
Levering vermogen: 20.000 PCs-maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: ABS, ABS+PC P/N: Kco-tk-208
Kleur: Grijze Aangepaste Zwarte Schakelaar: SC, ST, LC, FC, E2000, ENZ.
Toepassing: Openluchtip65 Capaciteit: haven 16
Splitser: 1*8 Adaptre: SC/UPC
Hoog licht:

De Doos van de Vezelditribution van Sc UPC

,

16fo Pool zet Einddoos op

 

Van de de Telecommunicatieodp OTD FDP Vezel van Indonesië het Punt Pool-Onderstel van Ditribution Einddoos 16fo SCUPC

 

Beschrijvingen:

- Het is vooral voor verbinding en bescherming voor vezelkabel voor FTTH.
- Dit vezel optische eindvakje is op de communicatie ruimte en de diverse de muurinstallatie van de netwerkruimte of Desktopinstallatie van toepassing.
- FTTH-eind de splitsersdoos van de tussenvoegsel optische vezel, boog, horizontaal type.

- Het optische Distributiepunt met Stevige Splitser (ODP-Vast lichaam) wordt ontworpen om met Voeder/Distributiekabel aan de Dalingskabel van de abonnee te verbinden gebruikend PLC Splitser in FTTx-netwerken.

- Dit ODP heeft twee (2) ingevoerde havens en 16 outputhavens op de bodem en het is gemakkelijk om op de pool of de muur te installeren.

 

Exploitatievoorwaarden:
- Temperatuurwaaier: -45°C~+85°C
- Relatieve vochtigheid: 85%(+30°C)
- Luchtdruk: 70KPa~106KPa

 

Kwalificatie:
- Nominale het werkgolflengte: 850nm, 1310nm, 1550nm
- Schakelaarsverlies: 0.2dB
- Tussenvoegselverlies: 0.2dB
- Terugkeerverlies:

50dB(UPC),

60dB(APC)
- Isolatieweerstand (tussen kader en bescherming die aan de grond zetten) >1000MΩ/500V (gelijkstroom)

 

Specificatie:

Punt Kco-tk-208
Afmeting 345x300x95mm
Netto Gewicht 1.8kg
Lasdienblad 1pcs
Adapterhavens haven 16
Splitser Mini Tube-PLC Splitser 1*8
Splitser nr. max. 2pcs
Kleur Grijs
Het werk Temperatuur -25°C ~ 60°C (5 aan de relatieve vochtigheid van 95%)

 

Eigenschap:
  - Het openluchttype, samengeperste muur zet op en de pool zet type op;
- Het niet-metalen materiaal, de industrie standaardgebruikersinterface, wordt gemaakt van ABS plastiek;
- Eenvoudig en duidelijk geschikt inkomend en uitgaand kabelbeheer;
- De hogere de capaciteitsdoos van de vezeltelling is op verzoek beschikbaar
- Gemakkelijk onderhoud, gemakkelijke toegang met voordeur;
- Steun zowel het mechanische als fusie verbinden, muursteun en pool opzettende toepassing;
- Lage kostenoplossing, aangepast ontwerp met hoge bescherming voor de eindvezels.

 

Toepassing

- PON-netwerken;

- Wijd gebruikt in FTTX-systemen;
- Telecommunicatieproject
- Vezel optische beëindiging, binnen en openluchttoepassing;
- CATV-netwerken

- Datacommunicatiesnetwerken

- Telecommunicatienetwerken;
- Van FTTD (Vezel aan het Bureau) de interfaces.

 

Productenfoto's:

 

 

Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op 0
Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op 1
Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op 2

 

Verwante Producten:
 
 
Sc UPC Pool van ODP OTB FDP 16fo zet Einddoos op 3

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.


Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.


Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees: COSCO, HUYNDAI, enz.

- Standaard verschepende haven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)