Thuis ProductenVezel Optische Snelle Schakelaar

Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

China Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel leverancier
Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel leverancier Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel leverancier

Grote Afbeelding :  Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-snel-fca-3,0

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: plastic module, PE zak, Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: FC/APC, FCAPC Beschikbare kabel: kabel van 2x3.0 ftth, 0.9mm, 3.0mm kabel
kleur: Black Golflengte: 1260~1650nm
Toepassing: FTTH, CATV Vezelwijze: enige wijze, SM 9/125

 

Van FTTA FTTB FTTO de Enige Optische FC Snelle Schakelaar van de de wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

 

Beschrijvingen:

- De snelle assemblageschakelaar wordt gebruikt voor field-installable optische die vezelschakelaar, schroefontwerp wijd in FTTH-toegang wordt gebruikt het optische netwerk, Enige wijze en Multimode omvat en geschikt voor 2*3.0mm kan de dalingskabel en ook met 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel geschikt zijn.

- De snelle schakelaar is een goede oplossing aan gebied bedrading en de vezel-aan-schakelaar van de huistechniek. De assemblage zonder lijm, het malen en de elektrohulpmiddelen, worden wijd in bouwsectie, de plaatsbehoefte gebruikt een snelle en stabiele schakelaar snel om te verbinden, te verstrekken voor de verrichting.
- Het keurt de recentste vezel gevormde technologie goed.
- Al optische en mechanische index voldoet aan de norm van het flardkoord, bereiken om het flardkoord via mechanische koude verbinding te maken, het verandering het traditionele lasadvies, de krachtige steun voor FTTx aanbiedt.

 

Toepassing:
- CATV
- Actieve apparatenbeëindiging
- Telecommunicatienetwerken
- Metro
- Locale area networken (LANs)
- Gegevens - verwerkingsnetwerken
- Testmateriaal
- Gebouwinstallatie
- Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

Eigenschappen:

- Geen speciaal het assembleren hulpmiddel.

- Snel en gemakkelijk voor het assembleren.

- Opnieuw te gebruiken en herhaal de verrichtingstijden tot 300 zijn.

- Geïntegreerde bescherming van het omhulsel om het effect van de schakelaarvorm te verhinderen.

- Kan in twee minuten worden geïnstalleerd.

- Macht-behalve, aangezien het het hete smelten niet vergt.

- Zonder enig het lijmen en het oppoetsen proces.

 

Snel detail:

- P/N: Kco-snel-fca-3,0

- Naam: De Vezel Optische Snelle Schakelaar van FC/APC FTTH

- Metalen kap Beëindigen-gezicht: APC

- Metalen kapgrootte: 2.5mm

- Structuur: Pre-opgepoetst, Niet gepolijst

- Schakelaar: FC

- Vezel: G652D G657A

- Kabeldiameter: 3.0mm binnenvezel optische kabel, FTTH-kabel

 

Ongeveer vezel optische snelle schakelaars:

- Roept de vezel optische snelle schakelaar ook vezel optische snelle schakelaar, de assemblageschakelaar van het vezel optische gebied, optische vezel snelle schakelaar, optische vezel snelle schakelaar, vezel snelle schakelaar, optische snelle schakelaar.

- Er zijn beschikbaar in SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC. Gebruik voor 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel en 2x3.0mm vezel optische FTTH kabel. 

- Al onze Vezel Optische Snelle Schakelaars ontmoeten RoHS Volgzaam, en 100%-het verlies van het testtussenvoegsel vóór verzending.

 

Productenbeeld:

 

 

Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

 

Snelle Schakelaarfamilie: 

 

Enige Optische Snelle de Schakelaarftta FTTB FTTO Zwarte van de Wijzevezel voor FTTH-Dalingskabel

 

Specificaties:

Toepasselijk voor Dalingskabel. Binnenkabel (0.9/2.0/3.0mm)
Optische vezeldiameter 125μm
Strakke bufferdiameter 250μm
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB
Terugkeerverlies ≥50dB
Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5N
Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10N
Treksterkte >50N
Het gebruiken van temperatuur -40°C~+75°C
Online treksterkte (20N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

 

Levertijd:

- Materiële Voorbereidingstijd: 3 dagen (of inventaris)

- Productie & Assemblagetijd 7 dagen

- Het testen & Verpakkingstijd: 2 dagen

- Totale Levertijd: 12 dagen in 50,000pcs voor veilige leveringslevertijd.

- De snellere levering zou overeen te komen kunnen zijn.

 

Fabrieksfoto:

SC/UPC Hete de Smeltingslas van Soc op Vezel Optische Snelle Schakelaar 0,9 2,0 3.0mm G652D G657A

 

OEM/ODM de dienst:
- Embleemdruk op etiket: vrij.

- Embleemdruk op de doos van het verpakkingskarton: contact met ons verkoopteam om meer informatie te krijgen.

- Embleem het van letters voorzien op goederen: conntact met ons verkoopteam om meer informatie te krijgen.

- OEM de dienst: ja.

- ODM de dienst: ja.


Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten/plastic pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

- De standaardhaven van de de uitvoerlucht: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Peking, Shanghai, Hangzhou.

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)