Thuis ProductenVezel Optische Snelle Schakelaar

RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

China RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B leverancier
RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B leverancier RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B leverancier RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B leverancier

Grote Afbeelding :  RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-snel-fca-3,0

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: plastic module, PE zak, Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: FC/APC, FCAPC Beschikbare kabel: kabel van 2x3.0 ftth, 0.9mm, 3.0mm kabel
kleur: Black Golflengte: 1260~1650nm
Toepassing: FTTH, CATV Vezelwijze: enige wijze, SM 9/125

 

 

FC snelle Schakelaar/FC-APC Schakelaar van de Vezel de Optische Snelle Assemblage

 

Auickdetail:

- P/N: Kco-snel-fca-3,0

- Naam: De Vezel Optische Snelle Schakelaar van FC/APC FTTH

- Metalen kap Beëindigen-gezicht: APC

- Metalen kapgrootte: 2.5mm

- Structuur: Pre-opgepoetst, Niet gepolijst

- Schakelaar: FC

- Vezel: G652D G657A

- Kabeldiameter: 3.0mm binnenvezel optische kabel, FTTH-kabel

 

Beschrijvingen:

- De snelle assemblageschakelaar wordt gebruikt voor field-installable optische die vezelschakelaar, schroefontwerp wijd in FTTH-toegang wordt gebruikt het optische netwerk, Enige wijze en Multimode omvat en geschikt voor 2*3.0mm kan de dalingskabel en ook met 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel geschikt zijn.

 

Inleidingen:

- Is de vezel optische snelle schakelaars, ook vezel optische snelle schakelaars, schakelaar van de vezel de optische snelle assemblage, de assemblageschakelaar van het vezel optische gebied, schakelaars van de vezel de optische snelle assemblage.

- Is de vezel Optische Snelle die Schakelaar voor FTTH wordt ontworpen een nieuwe die generatie van vezelschakelaar in assemblage wordt gebruikt. Het kan Open stroom verstrekken en type van producten prefabriceren, de waarvan optische en mechanische specificatie de standaard optische vezelschakelaar ontmoet. Het wordt ontworpen voor hoogte - kwaliteit en hoog rendement voor installatie.

- De structuur van het plooien positie is een uniek ontwerp, en vergt het lijmen, oppoetsend geen van beide geen verbruiksgoederen.

- De goedgekeurde vezel preinstalled structuur, en geschikt voor gebiedsinstallatie.

- De snelle schakelaar eindigt het eind van een optische vezel, en laat snellere verbinding en scheiding toe dan verbindend.

- De schakelaars koppelen en richten mechanisch de kernen van vezels zo licht kunnen overgaan.

- De betere schakelaars verliezen zeer weinig licht toe te schrijven aan bezinning of verkeerde opstelling van de vezels.

 

Ongeveer vezel optische snelle schakelaars:

- Roept de vezel optische snelle schakelaar ook vezel optische snelle schakelaar, de assemblageschakelaar van het vezel optische gebied, optische vezel snelle schakelaar, optische vezel snelle schakelaar, vezel snelle schakelaar, optische snelle schakelaar.

- Er zijn beschikbaar in SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC. Gebruik voor 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm binnenvezel optische kabel en 2x3.0mm vezel optische FTTH kabel. 

- Al onze Vezel Optische Snelle Schakelaars ontmoeten RoHS Volgzaam, en 100%-het verlies van het testtussenvoegsel vóór verzending.

 

Eigenschappen:

- Geen speciaal het assembleren hulpmiddel

- Snel en gemakkelijk voor het assembleren

- Opnieuw te gebruiken en herhaal de verrichtingstijden tot 300 zijn

- Geïntegreerde bescherming van het omhulsel om het effect van de schakelaarvorm te verhinderen

- Kan in twee minuten worden geïnstalleerd

- Macht-behalve, aangezien het het hete smelten niet vergt

- Zonder enig het lijmen en het oppoetsen proces

 

Productenbeeld:

 

RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

RoHSfc APC Vezel Optische Snelle Schakelaar, Snelle Assemblageschakelaar SM G765D G657A G657B

 

Specificaties:

Toepasselijk voor Dalingskabel. Binnenkabel (0.9/2.0/3.0mm)
Optische vezeldiameter 125μm
Strakke bufferdiameter 250μm
Vezelwijze Enige wijze
Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB
Terugkeerverlies ≥50dB
Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5N
Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10N
Treksterkte >50N
Het gebruiken van temperatuur -40°C~+75°C
Online treksterkte (20N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

 

Levertijd:

- Materiële Voorbereidingstijd: 3 dagen (of inventaris)

- Productie & Assemblagetijd 7 dagen

- Het testen & Verpakkingstijd: 2 dagen

- Totale Levertijd: 12 dagen in 50,000pcs voor veilige leveringslevertijd.

- De snellere levering zou overeen te komen kunnen zijn.

 

Fabrieksfoto:

SC/UPC Hete de Smeltingslas van Soc op Vezel Optische Snelle Schakelaar 0,9 2,0 3.0mm G652D G657A

 

OEM/ODM de dienst:
- Embleemdruk op etiket: vrij.

- Embleemdruk op de doos van het verpakkingskarton: contact met ons verkoopteam om meer informatie te krijgen.

- Embleem het van letters voorzien op goederen: conntact met ons verkoopteam om meer informatie te krijgen.

- OEM de dienst: ja.

- ODM de dienst: ja.


Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten/plastic pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

- De standaardhaven van de de uitvoerlucht: Shenzhen, Guangzhou, Hongkong, Peking, Shanghai, Hangzhou.

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)