Thuis ProductenFiber Optic Splitter

De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu

De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m

China De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m leverancier
De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m leverancier De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m leverancier De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m leverancier

Grote Afbeelding :  De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-Mini-2*8-SCA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Lengte: 1.0m, 1.5m, 2.0m Splitter-Type: 2*8 2x8
Gespleten manier: 2 manierinput & 8 manieroutput Connector: SC/APC, LC/APC
Kabel: 0.9mm P/N: KCO-Mini-2*8-SCA
Hoog licht:

PLC Optical Splitter

,

ABS Box PLC Splitter

 

De miniplc van de Buis2*8 Fibe Optica Splitsers van de de Vezeloptica van de Vezel Optische Splitser SC/APC LC/APC

 

Beschrijvingen:

- PLC verwijst naar vlaklightwavekring. Als micro-optisch apparaat, PLC gebruikt de splitser een optische spaander om het inputsignaal in diverse output te verdelen. Bij de rand van de spaander, is er een lichte kring in lintvorm opgezet op een drager en vezels.

- PLC de splitser keurt typisch goed kiezelzuurglas als materiaal van lightwavekring goed en keurt de verschillende soorten opgepoetst eindigt.

- Het substraat, de golfgeleider en het deksel zijn drie basislagen van de PLC splitser.

- Voor verschillende toepassingen, PLC kunnen de splitsers verder in verschillende types met inbegrip van naakte PLC splitsers, blockless PLC splitsers, ABS PLC splitsers, LGX-doosplc splitsers, mini insteektypeplc splitsers worden gecategoriseerd, dienbladtype PLC splitsers en 1U-zet het rek PLC splitsers op.

Vezel worden de Optische PLC splitsers gekenmerkt als eenvormige breedbandmachtssplitsers die uitzonderlijke uniformiteit van toevoegingsverlies kenmerken door alle kanalen in feite resulterend in praktische golflengteonafhankelijkheid over al transmissiegamma van 1260 tot 1650 NM. De totale waarde van toevoegingsverlies zelf overschrijdt typisch theoretische waarden enkel door minimum - zich uitstrekt van 0,5 dB (voor 1x2-splitser) aan 2,5 dB (voor 1x128-splitser).

1 PLC van x N Splitser kenmerkt gewaarborgde prestatiesspecificaties en hoge betrouwbaarheid die Telcordia-vereisten overtreffen en voor verschillende toepassingen en markten gemaakt.

- splitsers van de de golfkring van 2x N zijn de Vlak Lichte (PLC) gebaseerd op het Deposito (p-CVD) technologie de van de Plasma Chemische Damp en zijn gepatenteerd vervaardigingsproces om stabiel optisch karakter te verstrekken.

- De blockless splitser kenmerkt kleine grootte, die een middenkeus tussen volumeminiaturisatie en betrouwbare vezelbescherming is. Het is geschikt voor installatie in uw systeemontwerp en productie.
 
Toepassingen:
- PON (Passieve Vezel Optische Netwerken)
- FTTH (Vezel aan het Huis)
- FTTX-Plaatsing
- Optisch Signaaldistributie
- Datacommunicaties
- Bleek, Lan en CATV-Systeem
- Het meten van Systeem en Lasersysteem
- De Systemen van DWDM en CWDM-

 

Voordelen van PLC Splitser:

- Geschikt voor veelvoudige werkende golflengten (1260nm – 1650nm); onvermoeibaar.
- Gelijke splitsersverhoudingen voor alle takken.
- Compacte configuratie; kleinere grootte; kleine beroepsruimte.
- Goede stabiliteit over alle verhoudingen.
- Hoog - kwaliteit; laag mislukkingstarief.

 

PLC Splitsersbouw: 

 

 

De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m 0

De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m 1

 

 

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

Relatieproducten: 

 

De minibuisplc Lengte van de Vezel Optische Splitser 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m 2

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)