Thuis ProductenFiber Optic Tools

OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal

China OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal leverancier
OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal leverancier OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal leverancier OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal leverancier OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal leverancier

Grote Afbeelding :  OTDR-Doos 100m 200m 300m 500m SM van de Vezel Optische Lancering de HEREN SR Polypropyleen Materiaal

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001
Modelnummer: KCO-OTDR-lancering-100m

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: document zak, kartonvakje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 200.000 PCs-maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
P/N: KCO-OTDR-lancering-100m Toepassing: OTDR-het testen
Kernaantal: Simplex Connector: SC, FC, ST, LC, ENZ.
Lengte: 0.5km, 1km, 2km, 3km Vezel: Enige wijze, Mutimode

 

OTDR-Doos van de Lanceringskabel/Doos 100m van de Vezel Optische Lancering 200m 300m 500m 1km 2km 3km SM MM.

 

 

Beschrijvingen:
- OTDR is een precisie foto-elektrisch geïntegreerd die instrument van Rayleigh-het verspreiden zich en Fresnel bezinningsbackscattering wordt gemaakt wanneer het licht in een optische vezel wordt overgebracht. Het wordt wijd gebruikt in het behoud en de bouw van optische kabellijnen.

- Onder hen, kunnen de metingen zoals vezellengte, vermindering van optische vezeltransmissie, gezamenlijke vermindering, en foutenplaats worden uitgevoerd.

- Ontworpen aan hulp in het testen van vezel optische kabel wanneer het gebruiken van een OTDR.

- De OTDR-doos van de Lanceringsvezel wordt gebruikt met de Optische Reflectometers van het Tijddomein (OTDR helpen de gevolgen minimaliseren van de de lanceringsimpuls van OTDR voor meetonzekerheid.

- Beschikbaar in vele verschillende configuraties en vezellengten

 

Eigenschappen:
• De OTDR-lijn van de testuitbreiding, OTDR, OTDR-producten
• Hoofdzakelijk gebruikt om de OTDR-test dode hoek, centrale vezel te compenseren
• Zonder enig fusie gezamenlijk, klein volume, lichtgewicht Gemakkelijk te dragen.
• Single-mode, multimode (62,5125)
• Lengte 500M, 1KM, 2KM… 5KM (douane)
• Verlies minder dan of gelijk aan 0.5dBmkm
• Met uitstekende het verzegelen prestaties, waterdichte en stofdichte explosiebestendig
• Ingevoerde gele shell
• Single-mode of multimode optische vezel
• Lengte 1-3 in het wilde weg geselecteerde km
• Beschikbare vezel optische schakelaars: FC, LC, SC, ST/PC OF APC
 

Functies:
- Impulsontstoringsapparaat, Lanceringsdoos, Vertragingslijn, Installatie/het Testen, Opleiding, Kaliberbepaling.
- Samenstellingsklink voor positieve verbinding en makkelijk te openen met sluiteneigenschap.
- Niet zal de metaalbouw niet deuken, aantasten of zal elektriciteit bijdragen.
- Het water en het stof bewijzen het toelaten van de eenheid om in bijna om het even welk milieu worden genomen.
- Het geval kan tot 2.000 meters van vezel huisvesten.
- Autozuiveringsklep voor veranderingen in hoogte en temperatuur.
 

Informations: 

- Schakelaartype: SC, LC, ST, FC, E2000. MPO enz.
- Lengte: van 100m tot 4KM
- Bestand water, crushproof en stofbewijs
- Materiaal: SR-Polypropyleen
- Kleur: Zwarte/Geel
- Werkende temperatuur -40°C aan +80°C
- Type van vezel: SM/MM
- Loodlengte: 1m5m, buitendiameter 2.0mm of 3.0mm
- Achterbezinning (RL) < -55="" DB="">
- Gr.-326 Norm

(1) gecompenseerde top: um 0 - 50
(2) straal van kromming 7 – 25 NM
(3) vezelruwheid: 0 – 25 NM
(4) metalen kapruwheid: 0-50 NM

 

Productbeelden: 

 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:
POND [A] - [B] - [C] - [D]

A = Ingevoerd
schakelaar
B = Output
schakelaar
C = Vezel D = Lengte (km)
Fc-FC/UPC Fc-FC/UPC S-enige wijzevezel 0.5=0.5km
St-ST/UPC St-ST/UPC M6-multi wijzevezel (62.5/125) 1.0=1km
Sc-SC/UPC Sc-SC/UPC M5-multi wijzevezel (50/125) 2.0=2km
FCA – FC/APC FCA – FC/APC OM3 – Corning 50/125 (350)  
SCA – SC/APC SCA – SC/APC G657A – TKH G.657A 9/125  
Lc-LC/UPC Lc-LC/UPC    
Lca-LC/APC Lca-LC/APC    
Mu-MU/UPC Mu-MU/UPC    

 

Bijvoorbeeld:

Enige wijzevezel, ingevoerde FC/UPC; de output LC/APC, 1000 meters snakt pond – FC – LCA – S – 1,0
Nota: Andere speciale adapters of schakelaars zijn op verzoek beschikbaar.

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)