Thuis ProductenFiber Optic Splitter

Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

China Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser leverancier
Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser leverancier Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser leverancier Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser leverancier

Grote Afbeelding :  Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-FOC-3P-FCA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 5 ~ 8 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Het type van Steellessbuis Lengte: 1.0m
Type: 1*2 1x2 Haven Nr.: 3 haven, haven drie
Connector: FC/APC Kabel: 0.9mm
golflengte: 1064nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm

 

CIR1310 vezel Optische Verspreider Drie Haven 1310nm

Voor Sc LC ST van Vezelsensoren FC

 

Beschrijvingen: 

- Er is type twee van verspreider, zijn zij de enige optische verspreider van de wijzevezel en PM (polarisatie die handhaven) vezel optische verspreider. 

- De optische Verspreiders niet-vergelden, één richting, drie-haven apparaten die in een brede waaier van optische opstellingen en voor talrijke toepassingen worden gebruikt.

- Een optische verspreider is analoog aan een elektronische verspreider en allebei voeren gelijkaardige functies uit.

- Een optische verspreider is een drie-haven apparaat dat licht om in slechts één richting toestaat te reizen.

- Een signaal die aan Haven 1 binnengaan zal Haven 2 met minimaal verlies weggaan, terwijl een signaal die Haven 2 ingaan Haven 3 met minimaal verlies zal weggaan.

- Lichte binnengaande haven 2 ervaart een hoop van verlies bij haven 1, en het licht die haven 3 ingaan ervaart een hoop van verlies bij havens 2 en 1.

- De optische verspreiders zijn non-reciprocal apparaten.

- Dit betekent dat om het even welke veranderingen in de eigenschappen van het licht dat door door het apparaat wordt veroorzaakt over te gaan niet door in de tegenovergestelde richting te reizen worden omgekeerd.

- Onze SM-vezel optische verspreiders hebben een centrumgolflengte van 1064, 1310 (o-Band), of 1550 NM (c-Band).

- Bovendien unterminated deze SM de optische verspreiders beschikbaar zijn, met FC/PC-schakelaars, of met FC/APC-schakelaars of ook ander type van schakelaar als klantenverzoek. 

- Wij leveren PM (Polarisatie die handhaven) vezel ook optische verspreider. 

 

Eigenschappen:

- Laag Toevoegingsverlies

- Hoog Terugkeerverlies

- Hoge Uitstervenverhouding

- Hoge Reliability&-Stabiliteit

- Hoge Isolatie

 

Toepassingen:

- Vezelsensoren

- EDFA

- Toe:voegen-daling het Simultaan overseinen

- Het tweerichtings Pompen

- Tweerichtingssignaaltransmissiesystemen

- De koppelende In-Line Chromatische Apparaten van de Verspreidingscompensatie

 

Productfoto: 

Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

Het Type van Steellessbuis Circulatie1310nm FC Sc LC ST CIR1310 van de Vezel Optisch Splitser

 

Specificaties:

Rang RANG P SORTEER A
Bouw Port1 aan Haven 2, Port2 aan Port3
Verrichtingsgolflengte (NM) 1310/1550/ 1585
Standaardinvoerverlies (23°C) 0,4 0,5
Max. Toevoegingsverlies (23°C) 0,5 0,6
Max. Isolatie (dB) 50
Min. Isolatie (dB) 40
Gerichtheid (dB) 50
PDL (dB) 0,15
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 50
Bandbreedte (NM) +/-30
Max. Werkende Macht (mw) 500/300
Werkende Temperatuur (°C) 0~70
Opslagtemperatuur (°C) -40~85

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.


Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Zet het Optische Rek van de 48 Havenlc OM4 Vezel Flardcomité Diatype 1U Metaalzwarte op

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)