Thuis ProductenFiber Optic Splitter

3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar

China 3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar leverancier
3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar leverancier 3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar leverancier 3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-FOC-3P-FCA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 5 ~ 8 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Het type van Steellessbuis Lengte: 1.0m
Type: 1*2 1x2 Haven Nr.: 3 haven, haven drie
Connector: FC/APC Kabel: 0.9mm
golflengte: 1064nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm

 

De Optische Verspreider van de drie Havenvezel

Golflengte 1064nm 1310nm 1550nm

Met FC-APC Schakelaar

 

Kocent Optec Limited verleen OEM de dienst voor al type van vezel optische verspreider en PM vezel otic verspreider. 

Met gesloten leveringsketen, kunnen wij verspreider en zijn rond producten zoals leveren: splitser, flardkoord, vlecht, adapter, beëindigingsdoos, lasdoos, demper, snelle conenctor,… 

Onthaal aan contact met ons verkoopteam om beste steun van hen te krijgen.

 

Beschrijvingen: 

- Een optische verspreider is analoog aan een elektronische verspreider en allebei voeren gelijkaardige functies uit.

- Een optische verspreider is een drie-haven apparaat dat licht om in slechts één richting toestaat te reizen.

- Een signaal die aan Haven 1 binnengaan zal Haven 2 met minimaal verlies weggaan, terwijl een signaal die Haven 2 ingaan Haven 3 met minimaal verlies zal weggaan.

- Lichte binnengaande haven 2 ervaart een hoop van verlies bij haven 1, en het licht die haven 3 ingaan ervaart een hoop van verlies bij havens 2 en 1.

- De optische verspreiders zijn non-reciprocal apparaten.

- Dit betekent dat om het even welke die veranderingen in de eigenschappen van het licht door door het apparaat wordt veroorzaakt over te gaan niet door in de tegenovergestelde richting te reizen worden omgekeerd.

- De optische Verspreiders niet-vergelden, één richting, drie-haven apparaten die in een brede waaier van optische opstellingen en voor talrijke toepassingen worden gebruikt.

- Onze SM-vezel optische verspreiders hebben een centrumgolflengte van 1064, 1310 (o-Band), of 1550 NM (c-Band).

- Bovendien unterminated deze SM de optische verspreiders beschikbaar zijn, met FC/PC-schakelaars, of met FC/APC-schakelaars of ook ander type van schakelaar als klantenverzoek. 

- Wij leveren PM (Polarisatie die handhaven) vezel ook optische verspreider. 

 

Productfoto: 

3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar

 

Eigenschappen:

- Laag Toevoegingsverlies

- Hoog Terugkeerverlies

- Hoge Isolatie

- Hoge Uitstervenverhouding

- Hoge Reliability&-Stabiliteit

 

Toepassingen:

- Toe:voegen-daling het Simultaan overseinen

- Vezelsensoren

- Het tweerichtings Pompen

- Tweerichtingssignaaltransmissiesystemen

- De koppelende In-Line Chromatische Apparaten van de Verspreidingscompensatie

 

Specificaties:

Rang RANG P SORTEER A
Bouw Port1 aan Haven 2, Port2 aan Port3
Verrichtingsgolflengte (NM) 1310/1550/ 1585
Standaardinvoerverlies (23°C) 0,4 0,5
Max. Toevoegingsverlies (23°C) 0,5 0,6
Max. Isolatie (dB) 50
Min. Isolatie (dB) 40
Gerichtheid (dB) 50
PDL (dB) 0,15
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 50
Bandbreedte (NM) +/-30
Max. Werkende Macht (mw) 500/300
Werkende Temperatuur (°C) 0~70
Opslagtemperatuur (°C) -40~85

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

3 Optische de Splitsers Circulatiegolflengte 1064nm van de havensvezel met FC-APC Schakelaar

 

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.


Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Zet het Optische Rek van de 48 Havenlc OM4 Vezel Flardcomité Diatype 1U Metaalzwarte op

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)