Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH

China Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: MU

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: MU/UPC Schakelaar 2: SC, LC, FC, ST, DIN, E2000,…
Vezeltelling: simplex, duplex, multi-vezels Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 50dB Type vezel: OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
kleur: Geel, Oranje, Aqua, Viooltje, Groene Kalk Dekking: PVC, LSZH

 

MU UPC Enige het Koord Simplexkabel LSZH van het Wijzeg657b3 Vezeloptische Flard

 

KOCENT OPTEC LIMITED, een Betrouwbare Partner van Vezel Optische Leverancier:
Wij geven om onze klantenzaken en hun vereisten.
Wij kijken om langdurige verhoudingen met onze verdelers, en het werk met installateurs, ontwerpadviseurs, systeemintegrators en eind dicht te voeden en te bouwen - gebruikers om kanaalkansen te bouwen.
Onze vinger is op de impuls wanneer het over onze markten komt en wij nemen voortdurend nieuwe tendensen en technologische innovatie waar.
Wij zijn in de zeer snel bewegende industrie, zodat wij flexibel en aanpasbaar blijven om onze klanten bij het front te houden.

Inleiding:

1. De kabel van het vezelflard is de vezel die de computer aan materiaal aansluit.

2. Het is zeer geschikt te verbinden en te leiden, dikkere die laag van bescherming, over het algemeen in de verbinding tussen de Optische en einddoos wordt gebruikt.

3. Koorden van het vezel zijn de optische flard beschikbaar in alle standaardschakelaarstijlen, alle standaardvezeltypes en alle standaardkabelconfiguraties om aan al uw interconnectiebehoeften te voldoen. Zij zijn beschikbaar in om het even welke lengte.

4. Het flardkoord is fabriek geëindigd, geassembleerd die, voorafgaand aan verzending wordt getest en wordt geïnspecteerd.

5. Alle flardkoorden worden vervaardigd gebruikend OFNR-de kabel van de stootbordrang, LSZH, voltallige vergadering, en premie aangepaste die op verzoek beschikbare bril, en 100%-fabriek wordt getest om de prestaties te verzekeren om tia/eia-568-8-2, iso11801 te ontmoeten: 2002 en ENGELSE 50173-1 normen. Alle assemblage wordt getest om Telcordia-gr326-KERN te ontmoeten.

6. MU de schakelaars zijn een 1.25mm diametermetalen kap voor compacte veelvoudige optische schakelaars en zelf-vasthoudend mechanisme voor backplane toepassingen.

7. Het is toepassing is voor hoge snelheidsdatacommunicaties, stemnetwerken, telecommunicaties en high-density DWDM toepassingen.

 

Kenmerken:
1. Laag toevoegingsverlies
2. Goede herhaalbaarheid
3. Groot Terugkeerverlies
4. Wederzijdse tussenvoegselprestaties
5. Goede temperatuurstabiliteit

 

Toepassing:

1. Een optische vezelcommunicatiesysteem
2. Optisch toegangsnetwerk
3. Vezeloptische gegevenstransmissie
4. Vezel optische CATV
5. Een local area network (LAN)
6. Testmateriaal
7. Vezel optische sensoren

 

Technische Norm:

1. Toevoegingsverlies:

   UPC ≤ 0.2dB

   APC ≤ 0.3dB

   Typisch: 0.1dB;

2. Terugkeerverlies:

   SM UPC ≥ 55dB, APC ≥ 65dB;

   De HEREN UPC ≥ 35dB

3. Uitwisselbaarheid: ≤0.2dB

4. Zoute Nevel: ≤0.2dB

5. Herhaalbaarheid: (1000 keer) ≤0.1dB

6. Trilling: (550Hz 1.5mm) ≤0.1dB

7. Op hoge temperatuur: (+85 ondersteunen 100 uren) ≤0.2dB

8. Lage Temperatuur: (- 40 ondersteunen 100 uren) ≤0.2dB

9. Temperatuur in een cirkel: (- 40+85 ondersteunen 100 uren) ≤0.2dB

10. Vochtigheid: (+25+65 93 R.H.100-uren) ≤0.2db

11. Gecompenseerde top: 0μm≤≤50μm

12. Straal van Kromming: 7mm≤≤25mm

13. Kabeltype: Simplex, Duplex, Fan-Out, Tak uit;

14. Schakelaartype: LC, SC, FC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI, ESCON ENZ.

15. Vezelwijze: SM (enige wijze) G652D, G655, G657

                          (Multimode) MM.; G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125, 40Gbs/100Gb/s 50/125)

 

Productfoto:
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH

 

 

Categorie:

1. FC flardkabel, Sc-flardkabel, ST flardkabel, LC-flardkabel, MTRJ-flardkabel, MPO-flardkabel, MU flardkabel, SMA-flardkabel, FDDI-flardkabel, E2000-flardkabel, DIN-flardkabel, D4-flardkabel etc.

2. De normale kabel van het vezel optische flard: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC, SC-ST ETC.

 

Flardkabellengte: 0.5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m etc.

 

Technische Gegevens: 
Gegevens Eenheid FC, LC, Sc-Verbindingsdraad SR, MU MT-RJ, MPO E2000
    SM MM. SM MM. SM MM. SM
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Tussenvoegselverlies OB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3
≤0.3
≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3

Terugkeerverlies
OB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Het werkgolflengte NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Uitwisselingscapaciteit OB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Trilling OB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Het werktemperatuur -40 tot 75 -40 tot 75 -40 tot 75 -40 tot 75
Installeer temperatuur -40 tot 85 -40 tot 85 -40 tot 85 -40 tot 85
Vezel OD MM. 3.0/2.0/0.9 3.0/2.0/0.9 3.0/2.0/0.9 3.0/2.0/0.9
 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees


Lage Vezeloptische het Flardkabel MU SM DX 2.0mm van het Toevoegingsverlies de Gele Kleur van G657A1 LSZH
 

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)