Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

China APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard leverancier
APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard leverancier APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard leverancier APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard leverancier

Grote Afbeelding :  APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-HW-MNSCA-FTTH-3.0mm-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: Huawei Minisc/apc Schakelaar 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
Kern: 1 2 4 6 8 12 kernen Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Het materiaal van de kabeldekking: LSZH, TPU
kleur: Black Type vezel: SM, MM.

 

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaar Waterdichte Vezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

 
Inleiding:
- Huawei MINIsc/apc aan Sc-APC GYFJH Simplexsm G657A1 de kabelassemblage van het vezelflard.
De minisc-Schakelaar bevat een adapter en een binnenschakelaar als basis om binnen de adapter/schakelaarhuisvesting te koppelen.

- Het product verzekert betrouwbaarheid en verenigbaarheid met een brede waaier van de schakelaars van Sc, van LC en MPO-momenteel op de markt.

- De producten zijn ontworpen en getest om aan de strenge vereisten te voldoen noodzakelijk in milieubescherming voor openluchttoepassing.

Wij verstrekken speciaal gebouwde en kostenef ective oplossingen die aan de technische en operationele behoeften van zowel grote als kleinschalige SDU en het broodje van MDU FTTH outs voldoen.

- Onze oplossingen omvatten norm en OEM compatibele Lucht en Directe Begrafenis Vlakke Dalingen, evenals Binnen/Openluchtdalingen die micro- gepantserde en niet gepantserde bouw kenmerken in 2.0mm, 3mm en 4.6mm kabelgrootte.

- Kocent Optec Limited is één van van het de vezel optische flard van het lood openluchtgebied het koordfabrikant. Speciaal is in al type van optisch het flardkoord van de gebiedsvezel met waterdichte schakelaar, zoals: Fullaxsschakelaar, Militaire Schakelaar, PDLC, ODVA,… 
-  Met meer dan 10 jaar van productieexprerience, leveren wij de standaardtelecommunicatie en rang van de uitzendingstelevisie van flardkoord voor klanten. Elk van goederen worden getest vóór verzending. Wij verlenen OEM en ODM de dienst. Contact met ons verkoopteam om meer informations over ons en producten te krijgen.

 

Technische beschrijving: 

Vezeltype SM (9/125) G657A1
Vezeltelling 1core
Pools APC
Toevoegingsverlies ≤0.3dB (APC)
Terugkeerverlies ≥60dB (APC)
Werkende temperatuur -40°C aan +85°C
Normen UL-geteste gr.-3120-Kern
Duurzaamheid 500 cycli
Metalen kapmateriaal Volledig ceramisch zirconiumdioxyde


Kenmerken:
- Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
- Goede ruilbaarheid
- Goede Duurzaamheid
- Stabiliteit op hoge temperatuur.
- Nauwkeurige schakelaar
- Uitstekend mechanisch vermogen
 
Eigenschappen:
- De schakelaars zijn voldoen aan CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen;
- Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;
- Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;
- 100% interferometermeting;
 
Toepassing:
- Telecommunicatienetwerken;
- Locale area networken;
- CATV;
- Actieve apparatenbeëindiging;
- De netwerken van het datacentrumsysteem;
- PON;
- Militaire oefening;
- Prestaties etc.
 

Productenfoto:

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

 

 
Specificaties:

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
  Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
Vezeltelling

2 kernen
4 kernen
6 kernen
8 kernen
12 kernen

Vezeltype

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3,…)

 

MM.
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Jasjematerialen

LSZH
TPU
PE

Kabeldiameter

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Testende Golflengten

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

MM.:
850±30nm
1300±30nm

Toevoegingsverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 

APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard
 

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees: COSCO, HUYNDAI,…
- Standaard verschepende haven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo


APC van Huawei Minisc Optische het Flardverbindingsdraad van de Schakelaarvezel met FTTH-de Kabel van het Dalingsflard

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)