Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

China Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67 leverancier
Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67 leverancier Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67 leverancier Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67 leverancier

Grote Afbeelding :  Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-adt-hw-SCA/U

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
P/N: Kco-adt-hw-SCA/U Toepassing: Outdoor
Beschermingsniveau: IP67 Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Dekking: Plastic
kleur: Black Connector: SC-TYPE (APC, UPC, PC)

 

Het Comité van Huawei Minisc APC UPC Waterdichte IP67 Vezel Optische Adapter voor FTTA FTTH

 

Inleiding:

- Kocent Optec Limited is één van van het de vezel optische flard van het lood openluchtgebied het koordfabrikant. Speciaal is in al type van optisch het flardkoord van de gebiedsvezel met waterdichte schakelaar, zoals: Fullaxsschakelaar, Militaire Schakelaar, PDLC, ODVA,… 

-  Met meer dan 10 jaar van productieexprerience, leveren wij de standaardtelecommunicatie en rang van de uitzendingstelevisie van flardkoord voor klanten. Elk van goederen worden getest vóór verzending.

- Wij verlenen OEM en ODM de dienst. Contact met ons verkoopteam om meer informations over ons en producten te krijgen.

- De minisc-assemblage verstrekt een robuuste en verzegelde verbindingsoplossing voor vezel aan de connectiviteit van huis(ftth).
- Het h-schakelaareind neemt een SC/APC-type verbinding die binnen een slanke, verzegelde, ingepaste polymeerhuisvesting gemakkelijke verbinding toestaan op aan of een multi receptecal haven eind of in-line uitbreiding.
- De schakelaars van SC/APC en SC/UPC-koppelen aan een standaardadapter die een gemeenschappelijke interface verstrekken voor FTTX-toepassingen

 

Kenmerken:
- Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
- Goede ruilbaarheid
- Goede Duurzaamheid
- Stabiliteit op hoge temperatuur.
- Nauwkeurige schakelaar
- Uitstekend mechanisch vermogen

 

Parameter:
- Schakelaartype: LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC
- Toevoegingsverlies:

     <>

     <> - Terugkeerverlies:

     >=50db

     >=60db
- Vezeltype:

     Single-mode: G652D, G655, G657A1, G657A2, G657B3

     Multi-mode: OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
- Werkende golflengte: 1310, 1550nm, 850nm, 1490um
- Testgolflengte: 1310,1550nm
- Herhaalbaarheid: <> - Uitwisselbaarheid: <> - Duurzaamheid: <> - Lengte en tolerantie: 10cm
- Werkende Temperatuur: -40C ~ +85C
- Opslagtemperatuur: -40C ~ +85C

 

Productenfoto:

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

 

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

 

Eigenschappen:

- De schakelaars zijn voldoen aan CEI, telcordia-gr.-326-Kern normen;

- Verschillende grootte & kleurenlaarsoptie;

- Laag toevoegingsverlies; Hoog terugkeerverlies;

- 100% interferometermeting;

 

Toepassing:

- Telecommunicatienetwerken;

- Locale area networken;

- CATV;

- Actieve apparatenbeëindiging;

- De netwerken van het datacentrumsysteem;

- PON;

- Militaire oefening;

- Prestaties etc.

 

De Specificaties van het flardkoord:

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
  Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
Vezeltelling

2 kernen
4 kernen
6 kernen
8 kernen
12 kernen

Vezeltype

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3,…)

 

MM.
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Jasjematerialen

LSZH
TPU
PE

Kabeldiameter

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Testende Golflengten

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

MM.:
850±30nm
1300±30nm

Toevoegingsverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67


Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees


Plastic van het het Flardkoord van de Dekkingsvezel Optische het Comité van Sc van Huawei Miniapc UPC Waterdichte IP67

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)