Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar

China LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar leverancier
LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar leverancier LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: SC/APC-SM-SX-G657B3-LSZH-zwarte

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: ST/APC Schakelaar 2: ST/APC, SC, ST, ECT
Kern: de duplex, simplex, fan-out, breekt uit Dekking: Pvc, aangepaste LSZH, gepantserd,
Toevoegingsverlies: 0.2dB verlies terug: 55dB

3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc van de het Koord Enige Wijze LSZH van het Vezel het Optische Flard Zwarte Wit

 

Openlucht Buiten de kabelbeschrijvingen van het Vezel optische flard:

- De openlucht Buitenkabels van het vezel optische flard, binnen 1.9mm binnen witte LSZH schede, buitenjasje is PE Materiaal. Het kan gebruikte binnen en openlucht zijn.

- Het buiten zwarte 3.5mm jasje kan gemakkelijker van worden ontdaan als het gebruik van de klantenbehoefte binnen 1.9mm kabel aan schakelaar met flardpanelen, einddoos en maakt het verbinden van installatie. 

- Gebruiksg657b3 vezel.

- Voor deze van het typevlecht of flard kabellengte altijd 20M, 30M, 40M, 60M, 80M, 100M, 120M, 2KM aan gebruik voor verbinden het over lange afstand.

 

Snelle informations:
Schakelaar 1: SC/APC
Schakelaar 2: SC/APC, SC, FC, LC,…
Wijze: enige wijze
Vezelaantal: 1 kern, 2 kernen
Diameter: 3.5mm
Dekking: PE, LSZH
Lengte: aangepast
IL: 0.15dB
RL: 55dB


De kabeltoepassingen van het vezel optische flard:
- CATV (Kabeltelevisie)
- Telecommunicatienetwerken
- De netwerken van de computervezel en het materiaal van de vezeltest
- Communicatie ruimten
- FTTH (Vezel aan het Huis)
- LAN (Local area network)
- FOS (vezel optische sensor)
- Vezel Optisch Communicatiesysteem
- De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over
- De bereidheid van het defensiegevecht, enz.
 
De kabelkenmerken van het vezel optische flard:
- Laag toevoegingsverlies;
- Hoog terugkeerverlies;
- Goede herhaalbaarheid;
- Goede uitwisseling;
- Uitstekend milieuaanpassingsvermogen.
 
Ongeveer kabel van het vezel de optische flard:

- Een kabel van het vezel optische flard is een vezel optische kabel die op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicationequipment toelaten worden verbonden. Zijn dikke laag van bescherming wordt gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten.
 
Ongeveer enige wijzekabels:
- De enige optische kabel van de Wijzevezel heeft een kleine diametrale kern die slechts één wijze van licht om zich toestaat te verspreiden. Wegens dit, gaat het aantal lichte bezinningen die als licht worden gecreeerd door de kerndalingen over die, die vermindering verminderen en tot de capaciteit voor het signaal aan reis verder leiden. Deze toepassing wordt typisch gebruikt op bandbreedtelooppas over lange afstand, hogere door Telcos, CATV-bedrijven, en Hogescholen en Universiteiten.
 
Ongeveer multiwijzekabels:
- Heeft Multimode vezel optische kabel een grote diametrale kern die veelvoudige wijzen van licht om zich toestaat te verspreiden. Wegens dit, gaat het aantal lichte bezinningen die als licht worden gecreeerd door de kernverhogingen over, die tot de capaciteit voor meer gegevens leiden om op een gegeven moment over te gaan door. Wegens het hoge verspreiding en verminderingstarief met dit type van vezel, wordt de kwaliteit van het signaal verminderd over lange afstanden. Deze toepassing wordt typisch gebruikt voor korte afstand, gegevens en audio/videotoepassingen in LANs. 
- Multi-mode vezels worden beschreven door hun kern en bekledingsdiameters. Gewoonlijk is de diameter van de multi-mode vezel of 50/125 µm of 62.5/125 µm. Momenteel, zijn er vier soorten multi-mode vezels: OM1, OM2, OM3 EN OM4. 
- OM1 de kabel komt typisch met een oranje jasje en heeft een kerngrootte van 62,5 micrometers (µm). Het kan 10 Gigabit Ethernet bij lengten steunen omhoog 33 meters. Het wordt het meest meestal gebruikt voor 100 toepassingen van Megabitethernet.
- OM2 heeft ook een voorgestelde jasjekleur van sinaasappel. Zijn kerngrootte is 50µm in plaats van 62.5µm. Het steunt meer in het algemeen 10 Gigabit Ethernet bij lengten tot 82 meters maar voor 1 Gigabit Ethernet-toepassingen gebruikt.
- OM3 heeft een voorgestelde jasjekleur van aqua. Als OM2, is zijn kerngrootte 50µm. OM3 steunt 10 Gigabit Ethernet bij lengten tot 300 meters. Naast OM3 kan 40 Gigabit en 100 Gigabit Ethernet tot 100 meters steunen. 10 Gigabit Ethernet is zijn algemeen het meest gebruikt.
- OM4 heeft ook een voorgestelde jasjekleur van aqua. Het is een verdere verbetering aan OM3. Het gebruikt ook 50µm uitboort maar het steunt 10 Gigabit Ethernet bij lengten omhoog 550 meters en het steunt 100 Gigabit Ethernet bij lengten tot 150 meters.
 
Beelden van het de kabelproduct van het vezel de optische flard:

LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar

De kabelspecificaties van het vezel optische flard:

Type Norm, Meester
Schakelaarstijl LC, SC, ST, FC, MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC,…
Duplexmtrj/female, MTRJ/Male
Vezeltype 9/125 smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1 
 50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1 

50/125 10G (Multimode) OM3
G652 (al type), G657 (al type), G655 (al type)
Kabeltype Simplex, Duplex (Pitkoord) 
 Φ3.0mm,
Φ2.0mm 

Φ0.9mm
als buffer opgetreden voor vezel
Het materiaal van de kabeldekking Pvc
LSZH
Gepantserd
Maak waterdicht
FTTH
Openlucht
Terugkeerverlies 
 (voor Enige wijze) ≤ 0.15dB (voor Enige wijzemeester)
≤ 0.30dB (voor Enige wijzenorm) 

≤ 0.30dB (voor Multiwijze) 

Getest door JDS RM 3750
UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB) 

Getest door JDS RM3750
Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende Temperatuur -40°C aan 85°C

 

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

LSZH-van het het Flardkoord van de Schedevezel Optische Enige Wijze 3.5mm 4.0mm G657B3 APC van Sc Schakelaar

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)