Thuis ProductenGlasvezelkabel

Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

China Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier
Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm leverancier

Grote Afbeelding :  Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-gjyfjh-7,0-TPU

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: houten broodje, houten pallet
Levertijd: 3~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 10,000km/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: PVC, LSZH, TPU naam: De openlucht Optische Kabel van de Gebiedsvezel
Lengte: 2km~5km elk broodje Toepassing: Binnen, openlucht of aangepast
Vezel: enige multimode wijze, OM3, OM4, OM5 Kernen: 2 kernen aan 4 kernen
kleur: Black Diameter van: 7.0mm

2fo 4core FTTA 7.0mm GJYFJH

Binnen Openlucht Militaire de Vezel Optische Kabel niet Gepantserde TPU LSZH van het Gebiedsleger

 

Kenmerk:

- Flexibiliteit, gemakkelijk aan opslag en verrichting

- De polyurethaanschede verstrekt

- De flexibiliteit van de slijtvaste, olie bestand, lage temperatuur

- De sterkte van het Aramidgaren met stabiele spanning.

- Met grote trekspanning en hoge druk om rattenbeet, knipsel, het buigen te verhinderen.

- Kabel zachte, goede hardheid, installatie, geschikt onderhoud.

 

Opslag/Werkende Temperatuur: -40°C aan + 70°C

 

Normen: Leef standaardyd/t1258.2-2003 en CEI 60794-2-10/11 na

 

Specificatie:

 

Vezel

tellingen

Kabel

diameter (mm)

Gewicht

(kg/km)

Treksterkte (N)

Verbrijzeling

Weerstand (N/100mm)

Het minimum buigen

straal (mm)

      Op korte termijn Op lange termijn Op korte termijn Op lange termijn Statisch Dynamisch
2 7.0 42 600 400 200 300 60 30
4 7.0 43 600 400 200 300 60 30

 

Kabelbouw:
Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

Toepassing:
- Militair communicatiesysteem
- Passieve optische netwerken (PON)
- Steenkool, olie, aardgas, geologische exploratie
- Uitzendingstelevisie, tijdelijke mededeling

- FTTx (FTTH, FTTB, FTTC, FTTA,…)

 

Inleiding:

- Van het het Gebiedsleger van GJYFJH het Binnen Openluchtgebruik van de de vezel optische kabel militaty als optisch transmissiemiddel met subcable 2.0mm, een laag van aramidgaren is geplaatste ourside de compacte vezel om het element te verbeteren.

- De kabel wordt geconcurreerd met buitenjasje.

- Het buitenjasjemateriaal kan zijn: Pvc, LSZH, TPU, PE of als klantenverzoek.

- De kabelvezel kan Enige wijze G652D, G657A1, G657A2, G657B3, of Multimode OM1, OM2, OM3, OM4 en OM5 zijn.

- De kabel met kleine diamerter (4.8mm), lichtgewicht, sastify voor gebiedsverrichting. 

 

Optische Vezelparameter
Vezeltype ENIGE WIJZE G652D, G657, G655, MULTIMODE OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Kabeldiameter 7.0±0.2mm
Bekledingsdiameter 125 ± 1μm
Bekledings niet-Cirkelvormigheid ≤ 1%
Deklaagdiameter 245 ± 10μm
Verminderingscoëfficiënt

≤ 0.36dB/km bij 1310nm,

≤ 0.22dB/km bij 1550nm

Chromatische Verspreiding

≤3.5ps/nm/km bij 1285~1330nm,

≤18ps/nm/km bij 1550nm

Nul Verspreidingsgolflengte 1300~1322nm
PMD-Coëfficiënt ≤ 0.2ps/√km
Gewicht 28kg/km

 

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Van de het Gebiedsvezel van GJYFJH niet Gepantserd Tachtical Optisch de Kabeltpu LSZH Materiaal met grote trekspanning 7.0mm

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)