Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

China Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken leverancier
Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken leverancier Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken leverancier Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken leverancier

Grote Afbeelding :  Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: 500m*4.8mm rollende auto

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: ST/UPC, ST/APC, ST MM. Schakelaar 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
Kern: 2 kernen Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Het materiaal van de kabeldekking: LSZH, TPU

FTTA-Gebied die 500m de 4.8mm Tactische Militaire Rolling Auto 2fo 4fo TPU LSZH in werking stellen van de Vezel Optische Kabel

 

- Met de ononderbroken ontwikkeling van van van optische vezelcommunicatietechnologie, 3G 4G en 5G commercieel proefnetwerk, hoge snelheidslocale area networken en optisch toegangsnetwerk zoals de markt die een aanhoudende manier is. Vooral in de basisstations van 3G, van 4G, van 5G en van WiMax en vezeloptische verdeelde gezoemtechnologie, wordt de openluchtassemblage van de de kabelschakelaar van de gebieds militaire vezel optische snel de standaardschakelaarinterface.
- Van de het gebiedsvezel van FTTA de openlucht de vezel optische schakelaars voor de getrokken verre (WCDMA/TD-SCDMA/WiMax/GSM) gemaakte producten nieuwe van generatie draadloze basisstations die kunnen zijn voldoen aan de FTTA (vezel tot de bovenkant van de toren) programmaeisen ten aanzien van openluchtmilieuvoorwaarden en ongunstige weersomstandigheden.

- KOCENT OPTEC LIMITED verleent OEM en ODM de dienst voor allerlei koord van het vezel het optische flard. Speciaal in CPRI-vezel van het gebiedsverrichtingen van het legergebied de openlucht komt het optische flardkoord met het rooling van auto voor Legergebied die en voor FTTA werken.

- Zoals ODVA-flardkoord, NSN flardkoord, PDLC-flardkoord, DLC-flardkoord, ODC-flardkoord, RRU-flardkoord, TPU-flardkoord, CPRI-flardkoord, Optitap-flardkoord, Minisc-flardkoord, en OM3, OM4, OM5-flardkoord.

- (CPRI-Gemeenschappelijke Openbare Radiointerferentie“) de kabels van Kocent Optec Limited zijn met internationale normen in overeenstemming en voldoen aan de strenge behoeften van de telecommunicatieindustrie als essentieel tweerichtingsverband tussen de Eenheden van de Basisband en Verre Radioeenheden.

- Deze vezel optische kabels beschikbaar in 2 kernen, 4 kernen, 6 kernen, 8 kernen, 12 kernen.

- Is de kabel buitenschede beschikbaar in TPU en LSZH, het UV bestand.

- Wij voorzien allerlei koord van het de vezel het optische flard van gebiedsverrichtingen van verschillende types van waterdichte schakelaar, gebruik voor Telecommunicatie 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, het basisstation van RRH.

 

Inleiding:

- De gepantserde kabel is flexibel en kan veelvoudige gebruik zonder knikken weerstaan.

- Één eind van de kabel wordt bevestigd aan de spoel terwijl het andere eind vrij voor het herstellen aan het materiaal wordt gerold.

- Over het algemeen zullen dit aangepaste basis op de eis zijn van de gebruiker zodat zijn er opties van diverse kabel en schakelaartype met om het even welke kabellengte die dan de grootte van de spoel zal bepalen.

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

 

Kenmerk:

- Flexibiliteit, gemakkelijk aan opslag en verrichting.
- Roestvrij staal gepantserde bescherming voor vezel.
- De polyurethaanschede verstrekt de flexibiliteit van de Slijtvaste, olie bestand, lage temperatuur
- De sterkte van het Aramidgaren met stabiele spanning.
- Met grote trekspanning en hoge druk om rattenbeet, knipsel, het buigen te verhinderen.
- Kabel zachte, goede hardheid, installatie, geschikt onderhoud.

- Het gebruiken van flexibel staalpantser om optische vezel, het ervoor zorgen minimumschade te beschermen
- Verhindert schade het ongepaste verdraaien, hoge weerstand tegen verbrijzeling en sterkte met grote trekspanning
- Mechanische bescherming tegen ongedierte en knaagdier
- De roterende spoel voor het opstellen en het intrekken van kabel en komt met remsysteem
- Diverse schakelaars zijn beschikbaar zoals FC/SC/ST/MU/LC/PDLC/MPO.
- Diverse kabel is beschikbaar, dergelijke CPRI cale, TPU-Kabel, Tactische kabel, multicore binnen/openluchtkabel. .etc.

 

Toepassing:
- Militair communicatiesysteem
- Passieve optische netwerken (PON)
- Steenkool, olie, aardgas, geologische exploratie
- Uitzendingstelevisie, tijdelijke mededeling etc.

 

Snelle Informations:
- Schakelaarbeëindigen 1: ST, SC, LC, FC, E2000, MPO,….
- Schakelaarbeëindigen 2: ST, LC, FC, SC, ST, E2000, MPO,….
- Kabel: Gepantserd, niet gepantserd
- Dekking: LSZH, TPU, PE
- Buitendiamerter: 7.0mm, 4.8mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm
- Binnendiameter: 2.0mm, 0.9mm, 0.6mm
- Fanout deel: gepantserde 2.8mm, niet gepantserde 3.0mm, niet gepantserde 2.0mm
- Kleur: Zwart
- Lengte: 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100m, 150m, 200m, 300m, 500m,…

 

Productenfoto: 

 

 

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

 

Grootte: 

Uit Grootte met spoel 495mm×380mm×755mm
gewicht 13kg
schijf OD 430mm
schijf I D 180mm
Binnenbreedte 280mm
verpakte kartongrootte 515mm×415mm×790mm
Het materiaal Staal en plastiek

 

 

Specificaties:

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zija: Sc met gepantserd
  Zijb: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, ODVA-schakelaar, DLC (duplexlc), NSN, Ericson, Huawei,…
Vezeltelling

2 kernen
4 kernen
6 kernen
8 kernen
12 kernen
24 kernen
48 kernen

Vezeltype

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3,…)

 

MM.
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Jasjematerialen

LSZH
TPU
PE

Kabeldiameter

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Testende Golflengten

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

MM.:
850±30nm
1300±30nm

Toevoegingsverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht herstelt de Simplex Duplexfan-out Tak van het Flardkoord uit koord
Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 
OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
Het tactische Militaire de Vezel Optische 2fo 4fo TPU LSZH FTTA Gebied van het Flardkoord Werken

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)