Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

China Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125 leverancier
Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125 leverancier Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125 leverancier Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125 leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: RoHS, ISO9001
Modelnummer: LC-DX-OM5-2.0mm-xm-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~7 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: LC Schakelaar 2: LC, SC, FC, ST
Vezel: 2 vezel Toevoegingsverlies: 0.35db
verlies terug: 60dB Type vezel: Multimode OM5
kleur: Groene kalk Dekking: PVC, LSZH

LC duplexom5-MM. 50/125 3D Kabel van het het Koord5g FTTA Flard van het Vezel Optische Flard

 

Beschrijving:

Kabel van het vezel is de optische flard ook genoemd geworden vezel optische verbindingsdraad of koord van het vezel optisch flard. Het is samengesteld uit een vezel optische die kabel met verschillende schakelaars op de einden wordt geëindigd.
Voor de kabels van het vezelflard, zijn er twee belangrijke toepassingsgebieden die computerwerkplek aan afzet en vezel optische flardpanelen zijn of het optische kruis distributiecentrum verbindt.

OM5 wideband multimode vezel wordt voor multi-golflengtentransmissiesystemen geoptimaliseerd die in de waaier van 850-950nm werken, toelatend optimale steun van de nieuwe Afdeling die van de Korte golfgolflengte (SWDM)-toepassingen simultaan overseinen die parallelle vezeltelling door minstens een factor van vier verminderen om voortdurend gebruik van enkel twee vezels (eerder dan acht) voor het overbrengen van 40 Gb/s (tot 400m) en 100 Gb/s (tot 150m) en verminderde vezeltellingen voor hogere snelheden toe te staan.
 

Wij verstrekken diverse types van de koorden van het vezelflard met inbegrip van enige wijze, multimode, multikern, en gepantserde versies. U kunt vezel optische vlechten en andere speciale flardkabels hier ook vinden. Voor de meesten van hen, Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, APC/UPC-zijn de schakelaars beschikbaar allen, zelfs leveren wij MPO/MTP-vezelkabels

Onze PVC/LSZH-Kabels van het Vezelflard zijn standaardvezel optische die kabels met LC/SC/ST/FC/MTRJ/MU/SMA-schakelaars op beide einden, zoals lc-LC, lc-Sc, lc-ST, Sc-ST, Sc-Sc, st-ST enz. worden geëindigd.
 

OM5 de assemblage van de vezelkabel:
- OM5 multimode assemblage van 50/25 vezelkabel, met inbegrip van LC, Sc, ST, FC, e-2000, MPO, MTP-schakelaars, van simplex, duplex aan multikern breekt kabels uit.
Naar maat gemaakte OM5-kabels met verschillende lengte, kabeljasje, schakelaartypes.
OM5 50/125 wordt multimode vezelkabels ontworpen voor gebruikt in hoog rendementdatacentra en onderling verbonden gebouwen.
- De multi-mode vezelspecificaties van OM5 volgt tia-492AAAE in ISO/IEC 11801 Uitgave 3 en het Amerikaanse Nationale Normeninstituut die uitgave 6 telegraferen standaard van ansi/tia-568,3-D evenals van CEI 60793-2-10.
- Is multimode vezelkabel van OM5 volledig - compatibel systeem volgens vorige multimode normen OM3 en OM4 nog OM5 veel hogere snelheid met minder vezelkernen kan bereiken.
- OM5 gebruikt de Groene kleurenkalk
Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

 

Specificatie: 

Schakelaar LC aan LC of andere
Vezeltype 50/125um, MM., OM5
Pools UPC aan UPC
Vezeltype Duplex (simplex, multi-kernen)
Toevoegingsverlies ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥25dB
Werkende Temperatuur -40~70°C
Polariteit A (Tx) aan B (Rx)
Jasje Buitendiameter 2.0mm/3.0mm
Jasjekleur Groene kalk
Golflengte 850/1300nm
Jasjemateriaal PVC/LSZH
Kabelbehoud 90N
Minimumkrommingsstraal (mm) (geïnstalleerd) 10D - (geladen) 20D
Opslagtemperatuur -45 °C~85°C
Sterktelid Aramid

Productfoto's: 

 

Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

OEM/ODM de dienst:

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Van de de Dekkingsvezel van pvc/LSZH-Optisch het Flardkoord 5G FTTA LC Duplexom5 3D MM. 50/125

KOCENT OPTEC LIMITED, een Betrouwbare Partner van Vezel Optische Leverancier: 
Wij geven om onze klantenzaken en hun vereisten.
Wij kijken om langdurige verhoudingen met onze verdelers, en het werk met installateurs, ontwerpadviseurs, systeemintegrators en eind dicht te voeden en te bouwen - gebruikers om kanaalkansen te bouwen.
Onze vinger is op de impuls wanneer het over onze markten komt en wij nemen voortdurend nieuwe tendensen en technologische innovatie waar.
Wij zijn in de zeer snel bewegende industrie, zodat wij flexibel en aanpasbaar blijven om onze klanten bij het front te houden.

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)