Thuis ProductenVezel Optische Snelle Schakelaar

Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

China Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB leverancier
Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB leverancier Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB leverancier Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB leverancier Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB leverancier

Grote Afbeelding :  Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: Kco-fofc-sca-n

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 100.000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
P/N: Kco-fofc-sca-n kleur: groene
Toevoegingsverlies: 0.3dB verlies terug: 55dB
3D: Pas Lengte: 50mm 55mm 60mm

Nieuwe de Vezel Optische Snelle Schakelaar 0.3dB 3D SC/APC SC/APC Groene 5cm 5.5cm 6cm van Ontwerptelecommunicatie

 

Kocent Optec Limited is één van leidersleverancier van vezel optische snelle schakelaar in China. 
Elk van onze snelle schakelaar voldoet Telecommunicatie aan vereiste.

De embleemdruk is vrij voor hoeveelheid meer dan 10k (PCs). Embleem Van letters voorzien is vrij voor hoeveelheid meer dan 100k (PCs)

3D pasbereik meer dan 80%.

Contact met ons verkoopteam voor uw OEM en ODM orde. 

 

Beschrijving:

Wordt de vezel Optische Snelle schakelaar (ook genoemd de Schakelaar van de Gebiedsassemblage) gebruikt voor field-installable optische die vezelschakelaar, wijd in Vezel aan de de toegangs optische netwerken van Huis(ftth) wordt gebruikt, niet alleen voor single-mode of multimode vezel, en kan ook aan 900um, 3.0mm en de introductie van kabel voor als buffer opgetreden type kiezen.

Met snelle installatietijd en laag toevoegingsverlies, het schakelaarsysteem een goed alternatief verstrekt aan fusie het verbinden. De installatie is zo gemakkelijk aangezien de schone strook, nok en golfplaat splijt.

 

Techenicalgegevens:

Optische vezel: .2.0mmx3.1mm vlindertype

Stoptype: SC-APC, SC UPC

Diameter van vezel: 0.125mm

Vezelwijze: enige wijze

IL: minder 0.5dB (0.2dB-type)

3D: pas 80%

 

Toepassing:

Verbindingen bij het bureau voor LAN milieu's

Flardpanelen

Directe materiaalbeëindiging

Vezel aan de Abonnee (FTTx) toepassingen

Reparatie/vervangingsvereisten

De lood van de materiaaltest

 

Specificatie

Punt Parameter
Kabelwerkingsgebied 3.0 x 2,0 mm-boog-Type Dalingskabel
Vezeldiameter 125μm (652 & 657)
Deklaagdiameter 250μm
Wijze SM
Verrichtingstijd ongeveer 15s (sluit vezel uit vooraf instellend)
Toevoegingsverlies ≤ 0.25dB (1310nm & 1550nm)
Terugkeerverlies ≤ -45dB
Succestarief >98%
Opnieuw te gebruiken Tijden >10 keer
Treksterkte >3 N
Haal Sterkte van Deklaag aan >10 N
Opslagtemperatuur -40~+85°C
Het werk Temperatuur -15~+70°C

 

Productfoto:

 

Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

 

Verpakkingsgrootte

Het ex-werk: 1000pcs/carton/40*22*35cm/10.8kg

Kan als klantenverzoek inpakken.

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Telecommunicatiegebied - installable 3D SC/APC SC/APC Groene Kleur van de Vezel Optische Schakelaar 0.3dB

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)