Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

China Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur leverancier
Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur leverancier Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur leverancier Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: LC-DX-OM4-3.0mm-violet

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: LC/PC -modus: Mutiwijze OM4
Dekking: PVC, LSZH Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Diameter van: 2.0mm, 3.0mm
Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20,… Kern: 50/125

Lc-LC Duplex 3.0mm OM4 50/125 Violet 10G-van de de Kabelverbindingsdraad van het Vezel Optisch Flard pvc LSZH

 

Beschrijving:

- Kocent Optec Limited verleent OEM de dienst voor allerlei kabels van het vezel de optische flard, met inbegrip van gemeenschappelijk type van FC, LC, Sc, ST, en MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, Sc Uniboot. - Speciaal in OM4-Koord van het Vezel het Optische Flard. 

- Een flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren.

Normaal, is er 4 typesschakelaar: FC/SC/LC/ST. 3 typesmetalen kap: PC, UPC, APC…

- Een koord van het vezel optisch flard is een vezel optische die kabel op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Zijn dikke laag van bescherming wordt gebruikt om de optische zender, ontvanger en de einddoos aan te sluiten.

- De flardkoorden zijn belangrijk en efficiënt in voorzien van een netwerk. Zij verstrekken interconnectie tussen het optische transmissiemateriaal en het flardpaneel in de bedradingskast.

- Ongeveer roept de Vezel optische schakelaar, ITU het als een soort passieve lichte component die twee of meer vezellijnen kan niet altijd verbinden stabiel maar. Het kan een nauwe samenhang voor vezelkabel maken en een prachtige transmissie voor de lichte energie maken.

 

Ongeveer OM4-vezel: 

- OM4 is laser-geoptimaliseerde 50um-vezel die die 4.7GHz*km EMB bandbreedte hebben voor de transmissie van 10 Gb/s, van 40 Gb/s wordt ontworpen, en 100 Gb/s-.

- OM4 de vezel is op de markt sinds 2005 geweest, verkocht als premie OM3 of OM3-vezel. De OM4-kabelbenoeming standaardiseert de nomenclatuur over alle fabrikanten zodat de klant een duidelijker idee van het product heeft dat zij kopen.

- OM4 de vezel is volledig achteruit compatibel met OM3-vezel en deelt hetzelfde distinctieve aquajasje.

- OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3) en aanbiedt een Efficiënte Modale Bandbreedte (EMB) van 4700 Mhz-Km.
Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

 

Zeer belangrijke Eigenschappen:

1 hoog terugkeerverlies, laag toevoegingsverlies

2 goede ruilbaarheid & duurzaamheid

3 hoge betrouwbaarheid en stabiliteit

4 nalevend Telcordia, gr.-326-Kern, van CEI en RoHS-Norm

5 Multimode (MM.) gebaseerd op 50/62.5-125um-vezel

6 ceramische Metalen kap

 

Toepassing:

1 vezel optisch communicatienetwerk

2 optisch Distributiekader

3 CATV

4 vezelinstrumenten

5 Metro en Locale area networken

6 spectrale meting

7 gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Productfoto's: 

Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

 

Specificatie:

Wijze SM MM.
Pools UPC APC PC
Toevoegingsverlies

Typische ≤0.2dB

Maximum≤0.3db

≤0.25dB
Terugkeerverlies ≥50dB ≥65dB ≥35dB
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Herhaalbaarheid ≤0.1dB
Duurzaamheid ≤0.2dB (1000 keer koppelend)
Trekstrengh > 10kg
Temperatuur ≤0.2dB (- 40+85 ondersteunen 100 uren)
Vochtigheid

≤0.2dB (+25+65 93 R.H.100-uren)

 

OEM/ODM de dienst:

 

Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:

Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.

Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:

- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.

- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.

- Door overzees

Van het de Vezelflard van LC OM4 Duplexkabel 3.0mm Diameter/van het het Flardkoord van LC OM4 de Roze Kleur

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)