Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE

ODVA MPO/APC G652D Water Proof Optic Fiber Patch Cable for FTTA CPRI RRU LTE
ODVA MPO/APC G652D Water Proof Optic Fiber Patch Cable for FTTA CPRI RRU LTE ODVA MPO/APC G652D Water Proof Optic Fiber Patch Cable for FTTA CPRI RRU LTE ODVA MPO/APC G652D Water Proof Optic Fiber Patch Cable for FTTA CPRI RRU LTE

Grote Afbeelding :  Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: ODVA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar 1: LC, SC, MPO, MPO/APC Schakelaar 2: LC, SC, MPO, MPO/APC
Kern: duplex, 2 kernen Toevoegingsverlies: 0.2dB
verlies terug: 55dB Het materiaal van de kabeldekking: Gepantserd, pvc, LSZH
Hoog licht:

kabels van de vezel de optische vlecht

,

de vlecht van het flardkoord

Van het de Wijzeg652d Water van ODVA MPO/APC Enige van de het Bewijs Optische Vezel het Flardkabel

VOOR FTTA CPRI RRU LTE
 

KOCENT OPTEC LIMITED leveringsoem en ODM de dienst voor allerlei koord van het vezel het optische flard.

Speciaal in het openluchtkoord van het de vezel optische flard van gebiedsverrichtingen zoals ODVA-flardkoord, NSN flardkoord, PDLC-flardkoord, DLC-flardkoord, ODC-flardkoord, RRU-flardkoord, TPU-flardkoord, CPRI-flardkoord, Optitap-flardkoord, Minisc-flardkoord, en OM3, OM4-flardkoord.

Wij voorzien allerlei koord van het de vezel het optische flard van gebiedsverrichtingen van verschillende types van waterdichte schakelaar, gebruik voor Telecommunicatie 3G, 4G, LTE, BBU, RRU, het basisstation van RRH.

Met voltooid van productiemateriaal en gesloten van QC proces, leveren wij Telecommunicatienorm van goederen aan onze klant.

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 0

 

Beschrijving:
- ODVA-de Schakelaars worden ontworpen om de vereisten van ODVA te overschrijden.
- De schakelaars ontmoeten milieu het verzegelen van IP68 classificaties en zijn de ideale keus voor lage kosten.
- Het is makkelijk te gebruiken oplossing in Industrieel, Vezel aan de Antenne (FTTa), of een andere ruwe milieutoepassingen.
- Deze openlucht waterdichte schakelaar maakt aan adapter op paneel van RRH vast.
- Gemeenschappelijke LC, Sc, MPO-schakelaarbinnenkant staat het gemakkelijkere testen en het schoonmaken toe.
- Er zijn twee types van beschikbare schakelaarstoppen: ingepast en gemakkelijk-verbind bajonet.
- Wij bieden omvatten SC/Simplex (1-vezel), LC/Duplex (2-vezel) en MPO & het mannetje of het wijfje aan van MPO/APC (1 tot 12 vezels).

 

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 1

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 2

Kabel:

Type 1: LSZH + de Buffer van Kevlar + 2×Tight-(4.8mm/7.0mm);

Type2: LSZH + Gepantserd + Kevlar + 2×2.0mm Kabel (7.0mm);

Type3: PE + Gepantserd + Kevlar + 2×2.0mm Kabel (7.0mm);

Type4: LSZH + Gepantserd + Kevlar + 2×0.9mm Kabel (4.8mm of 7.0mm);

Type5: PE + Gepantserd + Kevlar + 2×0.9mm Kabel (4.8mm of 7.0mm);

Type6: LSZH + Kevlar + 2×2.0mm Kabel + 2×2.0mmTube (7.0mm);

Type5: PE + Gepantserd + Kevlar + 2×2.0mm Kabel (7.0mm);

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 3

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 4

 

ODVA-de bouw van het flardkoord: 

Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 5

 

Specificaties: 

Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
Schakelaar Zija: ODVA-schakelaar
  Zijb: ODVA-SCHAKELAAR, DLC (DUPLEXlc), SC, ST, FC, MPO/MTP,…
Vezeltelling 2 kernen, 4 kernen en meer
Vezeltype SM (G.652D/G.657A)
  MM. (OM1/OM2/OM3)
Jasjematerialen PE VAN PVC VAN LSZH/OFNR/
Kabeldiameter 4.8mm, 7.0mm
Testende Golflengten SM: 1310±30/1550±30nm
  MM.: 850±30/1300±30nm
Toevoegingsverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Uitwisselingscapaciteit ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht Simplex Duplexfan-out Flardkoord
Werkende Temperatuur -14℃~+ 85℃
Opslagtemperatuur -40℃~+85℃

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 
Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 Van het het Waterbewijs van ODVA MPO/APC G652D Kabel van het de Vezelflard de Optische voor FTTA CPRI RRU LTE 6


Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)