Thuis ProductenFiber Optic Terminal Box

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

China Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24 leverancier
Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24 leverancier Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24 leverancier Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24 leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Kco-dinrail-lc-om4-24

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 7~14 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 PCs-maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Staalband Kabel haven: 1 kabelhavens
Adapterhavens: 6 haven Adapter: De manieren van Sc 4
Toepassing: DIN-Spoor, Binnen Monteerbaar Rek Capaciteit: 24 kernen

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

 

Snelle informatie:

Naam: DIN-doos van de de lassluiting van de spoor (type) vezel de optische.

Artikelnummer: Kco-dinrail-lc-om4-24

Kabelhaven: 2 kabelhavens

Adapterhavens: 6 adapterhavens

Geschikt voor: LC 4 manieren adpater (Enige wijze, Multimode, OM3, OM4)

Lascapaciteit: Maximum 24 kernen

Grootte: 130*128.8*36.5mm

Gewicht: ongeveer 0.8kg

 

 

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

Overzicht: 

- DIN-is de optische de las termibal doos van de spoorvezel die speciaal van de metaaldoos wordt ontworpen om op DIN-spoor worden gebroken.

- DIN-keurt de optische de las einddoos van de spoorvezel één modulair paneel goed die tot het maken ideaal voor de kleinere toepassing van de vezeltelling. 

- Het is stofdicht ontwerp, geschikt voor rek stofdichte installaltion.

- DIN-is de optische de las termibal doos van de spoorvezel compatibel voor de meeste adapters

- Het kan wijd voor distributie en eindverbinding van binnenkabels worden toegepast

 

Fearure: 

- Wals staal, het elektrostatische schilderen koud

- Geschikt voor verschillende adapters: FC, SC, ST, LC…

- 2pcs van de kabelingang/uitgang havens; 4, 6, 8, of meer vlechtingang/uitgangshavens
- De max. 4, 6, 8, of meer adapters kunnen worden geladen

- Geïntegreerde lashouders (fusielassen)
- IP20 bescherming
- Achtergedeelte of opzij DIN-spoorbevestiging
- 2 achteringangen (PG 11 kabelklier)
- Grijze kleur (RAL 7035)
 

Toepassing:

- Geschikt voor Vlecht, lint en bos verbindt de kabel distributie
- Gebruikt voor aan de muur bevestigde toepassingen
- Gebruikt in FTTH, Telecommunicaties, CATV enz.

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

 

Grootte: 

Doosgrootte 130*128.8*36.5mm
De grootte van de verpakkingsdoos 165*155*45mm
Netto Gewicht Ongeveer 0.8kg

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

Van het de Vezel Optische DIN Spoor van FTTH GPON Eind de Lasdoos OM4 LC 24 Havens kco-dinrail-lc-om4-24

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)