Thuis ProductenHet Flardkoord van MPO MTP

MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking

Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking

China MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking leverancier
MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking leverancier MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking leverancier MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking leverancier

Grote Afbeelding :  MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: MPO/F-LC/UPC-G657A-xm-LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: PE zak, kartondoos, houten broodje
Levertijd: 2~5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezelwijze: enige wijze & multiwijze Dekking: LSZH
Toevoegingsverlies: 0.35db Connector: MPO/APC
Vezel: SM Lengte: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, 40…
Vezeltelling: 8fibers Materiaal: PVC/LSZH, LSZH-Jasje

 

MPO/APC - van het de Vezel het Optische Flard van LC/UPC 8fo Koord SM G657A 3.0mm Standaard de Toevoegingsverlies van LSZH

 

Snelle Details:

- Naam: Mpo-LC kies Wijze 8 het Flardkoord van de Kern uit Optische Vezel

- Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

- Vezeltype: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

- Kabelkern: 8core, 12core, 24core, 48core, 72core, 96cores, 144cores

- Kabeltype: Vlak, Rond

 

Beschrijving: 

- Van de de boomstamkabel van MTP en MPO-betrouwbare high-density koppelingen voor datacommunicatiesnetwerken.

- MTP en MPO kunnen 8 tot 144 vezels, in rond of vlak lint zijn.

- De steunmethode A, B, C en optie maakt en wijfje voor de schakelaars van MTP en MPO-.

- Wij verstrekken volledige oplossing van high-density MTP en producten van de vezelschakelaars van MPO de multi voor hoge snelheidsbreedband en informatienetten.

- De de boomstamkabel van MTP en MPO-optimaliseert kabel die efficiënt gebruik van wegruimte verpletteren te waarborgen en installatietijd en kosten te drukken.

- Single-mode en multi-mode door met beperkte verliezen voor de schakelaars van MTP en MPO-levert de prestaties en de betrouwbaarheid.

- MTP en MPO maximaliseren de capaciteit in datacentrum die, die vezeldichtheid op vezelplanken verhogen en ook verbeterend en vezel het verpletteren vereenvoudigen.

- MTP en MPO kunnen 8 tot 144 op verzoek beschikbare vezels, verdere assemblage, fan-out lengte en kabellengte zijn.


Introduceer:
- Kocent Optec Limited is één van belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk aanbiedingscpri waterdichte verbindingsdraad, MPO/MTP-flardkoord, het standaardkoord van het vezel optische flard, snelle schakelaar, PLC Splitser, vezel optische doos, en kabel.

- Wij voorzien OEM/ODM-de dienst van al typelengte van MPO/MTP-flardkabel.

- Onze MPO/MTP-flardkabel is beschikbaar en Multimode op Enige wijze (OM1, OM2, OM3, OM4, en OM5).

- De schakelaar kan MPO/MTP en ander type van schakelaar zoals LC, FC, ST, Sc, E2000, MU, DIN, MTRJ zijn,…

 

Eigenschappen:

- Enige wijze en Multimode (Vlakte/Ronde) beschikbaar
- Hoge vezeldichtheid (maximum 24 vezels)
- Vezel in enige schakelaar: 4, 8, 12 24
- Tussenvoegsel/Trekkracht die schakelaar sluiten
- Hoog bezinningsverlies met APC
- Kleine Vormfactor, 12 Vezel of 24 Vezel balans optische schakelaars.

 

Toepassing

- CATV,

- Metro,

- Testmateriaal,

- Gebouwinstallaties,

- Actieve apparatenbeëindiging,

- Telecommunicatienetwerken,

- Locale area networken (LANs),

- Gegevens - verwerkingsnetwerken,

- Breed Gebiedsnetwerken (WANs),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA,…)

 

 

 

Relatieproducten: 

 

MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking


Specificatie:


Type
Enige Wijze Enige Wijze Multiwijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
Vezeltelling 8,12,24 enz. 8,12,24 enz. 8,12,24 enz.
Vezeltype G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Maximumtoevoegingsverlies Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.75dB ≤0.35 dB ≤0.60dB
Terugkeerverlies ≥60 dB ≥60 dB Na
Duurzaamheid ≥500 tijden ≥500 tijden ≥500 tijden
Werkende Temperatuur -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃ -40℃ ~ +80℃
Testgolflengte 1310nm 1310nm 1310nm

 

Polariteitstype: 

MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking 


OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.
 

MPO/APC - van het de Vezel Optische Flard van LC/UPC 8fo Aangepaste het Koordsm G657A LSZH Dekking


Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.
 
Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: Mr.He

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)