Thuis ProductenFiber Optic Splitter

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2

ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2
ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 ABS Modular Optical Splitter 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2

Grote Afbeelding :  ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-ABS-1x16-2,0-SCA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 2~5 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Gedetailleerde productomschrijving
Pakkettype: ABS modulaire doos Splitserstype: 1*32 1x32
Gespleten manier: 1 manierinput & 32 manieroutput Schakelaar: SC/APC
Kabel: 0.9mm/2.0mm/3.0mm MOQ: 1pc
Hoog licht:

PLC optische Splitter

,

ABS Doosplc Splitser

 

1*32 optische Vezelplc Splitsers1x32 ABS Modulaire Optische Splitser 0.9mm 2.0mm 3.0mm

 

Beschrijvingen:

- PLC de splitser, ook genoemd de Vlaksplitser van de Golfgeleiderkring, wordt gebruikt om één of twee lichtstralen uniform te verdelen aan veelvoudige lichtstralen of veelvoudige lichtstralen te combineren aan één of twee lichtstralen.

- Vezelplc de splitser voorziet een oplossing van de lage kosten lichte distributie van hoge stabiliteit en betrouwbaarheid.

- PLC de splitsers kunnen een verdelende verhouding tot 1x64 aanbieden, die over het algemeen hoger is dan de spleten van FBT-splitser

PLC de splitser is gebaseerd op Halfgeleidertechnologie. Zoals zijn naam toont, PLC worden de splitsers vervaardigd door de vlaktechnologie van de golfgeleiderkring.

- PLC het splitsersontwerp bestaat uit één optische PLC spaander en verscheidene optische series afhankelijk van de outputverhouding.

- De optische series worden gekoppeld op beide eind van de PLC splitsersspaander.

PLC de spaander is één belangrijk onderdeel van een vezelplc module. Het is beschikbaar de verdelende verhoudingen in van 1xN (N=2, 4, 8, 16, 32, 64) en van 2xN (N=2, 4, 8, 16, 32, 64). De figuur toont hieronder het typische ontwerp van een 1x8-PLC splitsersspaander.

 

PLC Splitsersbouw:

 

 

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 0

 

Eigenschappen:

- Optisch Signaaldistributie
- Passief Optisch Netwerk (PON)
- Het meten van Systeem en Lasersysteem
- Het Systeem van DWDM en CWDM-
- Datacommunicaties
- LAN
- CATV-Systeem
- FTTX-Plaatsing
- FTTH-Netwerk

 

Toepassingen:
- Het is een passief optisch apparaat met velen ingevoerd en outputterminals, vooral van toepassing op PON (EPON, GPON, BPON, FTTX, enz.) om MDF (hoofddistributiekader) en de eindapparatuur aan te sluiten en zich te vertakken het optische signaal.

 

Specificaties:

Vezellengte 1m of douanelengte
Schakelaartype Gespecificeerde douane
Optische Vezeltype Cornings SMF-28e vezel, G657A1 of zoals aangepast
Gerichtheid (dB) Min * 55
Terugkeerverlies (dB) Min * 55 (50)
Macht Behandeling (mw) 300
Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650
Werkende Temperatuur (°C) -40~ +85
Opslagtemperatuur (°C) -40 ~ +85
Havenconfiguratie 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
PDL (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Havenconfiguratie 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typisch toevoegingsverlies (dB) 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
Maximum toevoegingsverlies (dB) 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
Verliesuniformiteit (dB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
PDL (dB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temperaturen. Afhankelijk Verlies (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

 

Productfoto's:

 

 

 

 

 

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 1

 

 

 

Relatieproducten:

 

 

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 2

 

OEM/ODM de dienst:
- Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen. Tevreden om met ons verkoopteam te contacteren om beste steun te krijgen.

 

ABS Modulaire Optische Splitser 1x32 0.9mm 2.0mm 3.0mm SM G657A2 3

 

Verpakking:
- Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
- Kartondoos, houten doos, houten pallet.

 

Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees
- Standaard de uitvoerzeehaven: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standaard de uitvoerluchthaven: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Shanghai

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)