Thuis ProductenFiber Optic Splitter

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven

China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
China KOCENT OPTEC LIMITED certificaten
Kocent Optec Limited is onze partner op lange termijn. In 8 jaar samenwerkingstijden winnen wij samen vele projecten. Hun snelle schakelaar en FTTH-kwaliteit van de dalingskabel zijn best. Hun producten zijn nu dekking mijn land.

—— M. Henry Thai

Ik was verrast toen ik eerste orde met Kocent Optec Limited in 2014 maakte. Één container 40GP van GYXTW-kabel en één container 20GP voor snelle schakelaar, flardkoord en adapter. Zij beëindigden deze orde in 2 slechts weken. Nu kopen wij ook velen type van FDB-doos en de Doos van de Lassluiting van hen. Hoop zullen wij op telecommunicatiegebied sterker en sterker zijn.

—— M. Pablo

Ik ben online Chatten Nu

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven

Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm
Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm

Grote Afbeelding :  Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: KCO, Kocent Optec Limited
Certificering: ISO9001, RoHS
Modelnummer: KCO-PMFOC-4P-FCA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: onderhandelingen
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Kartondoos, houten pallet
Levertijd: 5 ~ 8 dagen
Betalingscondities: Western Union, T/T, bevestigingsbrief
Levering vermogen: 20.000 vastgestelde maand
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Het type van Steellessbuis Lengte: 1.0m
Type: 1*2 1x2 Haven Nr.: 3 haven, haven drie
Connector: FC/APC Kabel: 0.9mm
golflengte: 1064nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
Hoog licht:

PLC optische Splitter

,

ABS Doosplc Splitser

 

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Circulatiehaven handhaaft Vier

Enige Wijze 1064nm 1310nm 1550nm

 

Beschrijvingen: 

- Er is type twee van verspreider, zijn zij de enige optische verspreider van de wijzevezel en PM (polarisatie die handhaaft) vezel optische verspreider. 

- De polarisatie die vezel optische verspreider handhaaft is beschikbaar in 3 havens, 4 havens en 6 havens. 

- Het kan zonder schakelaar of met FC/UPC-schakelaar, FC/APC-schakelaar komen en ook ander type van vezel optische schakelaar om klantenrequesment te ontmoeten. 

- Polarisatie-handhavend de Optische Verspreiders van (PM) niet-vergelden, eenrichtings, drie-haven apparaten die in een brede waaier van optische opstellingen worden gebruikt.

- De veelvoudige beschikbare golflengten (850nm, 1030nm, 1064nm, 1310nm, 1550nm enz.), deze verspreiders zijn snelle geblokkeerde as en om met licht vandaar ontworpen te werken dat in de langzame as wordt gelanceerd.

 - Het wordt gebruikt in niet-vergeldt systemen, die lichte reis in een bepaalde richting maken terwijl het isoleren van licht dat in de tegenovergestelde richting reist;

- Laag toevoegingsverlies, hoge isolatie en hoge uitstervenverhouding;

- Wij bieden verspreiders zonder schakelaars, FC/PC-schakelaars, of FC/APC-schakelaars aan of ook ander type van schakelaar om met klantenverzoek aan te passen.

- Gebruikt als voeg/laat vallen multiplextelegraaf in optische communicatiesystemen, voor het tweerichtings pompen, vezel het ontdekken en verspreidingscompensatie toe.

 

PM en Circulatie de Buisgrootte van pi: 

 

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven 0

 

Kenmerk: 

- Niet-vergeldt

- Eenrichtingsverrichting

- Centrumgolflengten: 1064 NM, 1310 NM, of 1550 NM

- Polarisatie-handhavend Vezel Beschikbaar met Naakte Vezel, FC/PC-Schakelaars, of FC/APC-Schakelaars of andere schakelaar.

- Het snelle As Blokkeren

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven 1

 

Toepassingen:

- Vezelsensoren

- EDFA

- CATV-Vezel Optische Verbindingen
- Vezel het Optische Systeem Testen
- Vezel Optische LAN Systemen
- Telecommunicatie

- Toe:voegen-daling het Simultaan overseinen

- Het tweerichtings Pompen

- Tweerichtingssignaaltransmissiesystemen

- De koppelende In-Line Chromatische Apparaten van de Verspreidingscompensatie

 

Eigenschappen:

- Hoge Kanaalisolatie

- Laag Toevoegingsverlies

- Hoog Terugkeerverlies

- Lage PDL

- Hoge Stabiliteit en Betrouwbaarheid

- Compact in-Line Pakket

- Epoxy Vrij Optisch Flardkoord

- High-Power Opties voor 1064nm en 1550 NM

 

Productfoto: 

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven 2

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven 3

Polarisatie die PM CIR Vezeloptische Verspreider Vier Haven 1064nms 1310nm 1550nm handhaven 4

 

Specificaties:

Configuratie Golflengte (NM) Toevoegingsverlies (dB) Isolatie (dB) Macht (mw)
3 havens (1 tot 2 tot 3 tot 1) 1064 <2> >20 300
  1310/1550 <0> >30 500
4 havens (1 tot 2 tot 3 tot 4) 1064 <4> >45 300
  1310/1550 <1> >40 300
Rang RANG P SORTEER A
Bouw Port1 aan Haven 2, Port2 aan Port3
Verrichtingsgolflengte (NM) 1310/1550/ 1585
Standaardinvoerverlies (23°C) 0,4 0,5
Max. Toevoegingsverlies (23°C) 0,5 0,6
Max. Isolatie (dB) 50
Min. Isolatie (dB) 40
Gerichtheid (dB) 50
PDL (dB) 0,15
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 50
Bandbreedte (NM) +/-30
Max. Werkende Macht (mw) 500/300
Werkende Temperatuur (°C) 0~70
Opslagtemperatuur (°C) -40~85

 

OEM/ODM de dienst:
Als u uw eigen merkembleem op de goederen zoals kabel, pakketzak, etiket of om het even welk wilt tonen waar. Het is geen om het even welk probleem. Onze OEM en ODM dienst is altijd bereid om het te doen.

 

Verpakking:
Volgens Stardard-de Uitvoerverpakking.
Kartondoos, houten doos, houten pallet.


Het verschepen:
- Internationale uitdrukkelijk zoals UPS, TNT, DHL, enz.
- Internatioallucht: CA, AA, EA, ENZ.
- Door overzees

Zet het Optische Rek van de 48 Havenlc OM4 Vezel Flardcomité Diatype 1U Metaalzwarte op

 

Contactgegevens
KOCENT OPTEC LIMITED

Contactpersoon: MaryLinh

Tel.: +8618664578169

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)